01berkeEXpray

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTA V'i aldığımdan berri (1 yıl oldu ama 192 saat oynamam var) windowed modda açılıyor şu ana kadar her zaman fullscreen yapıyordum ama şu an olmuyor. 1280x720 çözünürlükte oynuyorum normalde.
Neyse şimdi çözümüne geçelim;
  1. yol: Normalde oynadığınız çözünürlüğü windowed modda seçin ve daha sonra [ALT] + [TAB] yapın.
  2. yol: Vsync açıktır onu HALF yerine NO yapın
  3. yol: Hz ayarını 60 yapın

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'i aldığımdan berri (1 yıl oldu ama 192 saat oynamam var) windowed modda açılıyor şu ana kadar her zaman fullscreen yapıyordum ama şu an olmuyor. 1280x720 çözünürlükte oynuyorum normalde.
Neyse şimdi çözümüne geçelim;
  1. yol: Normalde oynadığınız çözünürlüğü windowed modda seçin ve daha sonra [ALT] + [TAB] yapın.
  2. yol: Vsync açıktır onu HALF yerine NO yapın
  3. yol: Hz ayarını 60 yapın

Açılırken bende de pencerede açılıyor. Sanırım Social Club yüzünden. Ayarlardan Fullscreen yapmak daha kolay.
Oyun açılırken masaüstünde herhangi bir yere tıklarsanız pencere modunda açılır. Eğer sadece GTA V simgesine tıklar ve başka hiçbir yere tıklamazsanız oyun tam ekran olur. Pencere modunda başlarsa Alt + Enter yapmak en kolayı.

Hiçbir yere tıklamadan açtım ve gene pencereli açtı. İlk önce Social Club açılıyor. Ve o tam ekran değil. Ondan oluyor bence.
Hocam bende dediğim gibi oluyor ilginç bir şey :D

Amd ekran kartı kullanıyorsan amd control panelinden ekran kısmında tam ekrana ölçekle diye bir seçenek var onu işaretle, birde oyunun ayarlarından tam ekran açık olsun, çözünürlüğüde windows u kullandığın çözünürlükle aynı olsun.

Nvidia ekran kartı içinde aynı şekilde kontrol panelinden tam ekran ölçeklendirmeyi seç, oyun içi ayarlar yukardaki gibi ayarla.

Geri
Yukarı