GTA 5 Türkçe yama ban sebebi mi?

genco2.1

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'ten aldığım GTA 5'e Türkçe yama yapmak istiyorum. Sadece hikaye moduna uygulasam ban yer miyim ve güzel yama önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe yama ile online giremezsiniz ban da yemezsiniz çünkü oyun yama ile oyuna girerken sana bir hata veriyor.Oyun dosyalarını düzelt gel diyor kısacası.Open IV ile kurduysanız ASI Manager'dan ilk 2 tanesini uninstall yapın ve girebilirsiniz.

Ben Türkçe yama ile girdim online kısmına. Ertesi gün 30 günlük ban yediğimi bildiren e-mail geldi. Önermem.
Ferhat kardeşim merhabalar dediğin gibi o mail'den bana da geldi , 30 gün süre yediğime dair , lakin oyuna girdiğimde permanently yani sınırsız ban yediğim yazıyordu , sende de aynısı yazıyor mu ? Cevabın için şimdiden teşekkürler .

Ferhat kardeşim merhabalar dediğin gibi o Mail'den bana da geldi, 30 gün süre yediğime dair, lakin oyuna girdiğimde permanently yani sınırsız ban yediğim yazıyordu, sende de aynısı yazıyor mu? Cevabın için şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Evet aynı şekilde kalıcı ban yediğim yazıyordu bende de. O yüzden yeni bir hesapla bir oyun daha aldım ve şu an yamasız kullanıyorum. Aynısını yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı