GTA 5 Türkçe yama ban sebebi mi?

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. GTA 5 soruları duymaktan, mideniz bulandı biliyorum ama oyunu şimdi indiriyorum. İngilizce'mde iyi değil maalesef oyunu anlayarak oynamak istiyorum. Bu yüzden Türkçe yama indirmek istiyorum ama ban yerim diye korkuyorum. Peki ban yer miyim? Şimdiden cevap yazan herkes için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Tek oyunculu için Türkçe yama yaparsanız ban yemeniz mümkün değil fakat Online için oyun dosyalarını değiştirmek yasak olduğu için mantıken yama eklemek de yasak.

Yani banlanırım bence saçma bir ban sebebi Rockstar Game biraz aşırıya kaçmış ama teşekür ederim cevabınız için.

Bende Online'ı Türkçe oynuyordum fakat birkaç hafta sonra ban yedim. Sanırım TR yamadan oyuna girince sınırsız ban diyor epostamda 30 gün ban diyor hangisi doğru?

bende online ı türkce oynuodum fakat bi kaç hafta sonra ban yedim sanırım tr yamadan oyuna girince sınırsız ban dio epostamda 30 gün ban diyo hangisi doğru ?

Daha önceden hiç ban yemediyseniz ilk ban 1 ay sonra sınırsız diye biliyorum. Uzun zamandır böyle sistem. Yakın zamanda değişti mi bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı