GTA 5 Türkçe yama kurulumu sonrası sisteme format atılmıyor

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Bilgisayarıma GTA 5 Türkçe yama kurdum Windows bozuldu. Ne uygulama indirebiliyorum ne başka bir şey. Windows güvenlik işareti olan hiçbir şeye giremiyorum. Format atmaya karar verdim ayarlardan hata veriyor. Rufus uygulamasını da kuramıyorum. Ne yapmam gerekiyor format atmam için? Bir şeyi indirmeden format atmanın yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sakin olun, bilgisayara asla format atılanayacak kadar güçlü bir virüs yoktur merak etmeyin. Konuya hakimseniz eğer kendiniz yapın yada teknik servise götürün en sağlıklısı o olur.
hocam bilgisayarcıya vereceğim tanıdık.Daha doğrusu evime gelecek.

Hocam yamayı kurdum kurduktan sonra çıktım babam bilgisayarda bir çıktı işi vardı onun dışında bilgisayara oturmadim. Türkçe yamanin içinde bir seyler olmasin?
Bilemiyorum ya, herkes kullanıyor zaten bunu, virüs programı var bende tarattım virüs çıkmadı. Belkide son sürümünemi koydular veya başka biryerdenmi geldi anlamadım.

Bilemiyorum ya, herkes kullanıyor zaten bunu, virüs programı var bende tarattım virüs çıkmadı. Belkide son sürümünemi koydular veya başka biryerdenmi geldi anlamadım.
hocam baya bir şey denedim sıfırlamayla ilgili yine olmadı bilgisayarı güncelledim olmadı.Yarın bilgisayarcıya götüreceğim.Teknik servise götürsem olur mu? nereye götürmemi önerirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı