GTA 5 ve FiveM'de araba ve insanlardan çizgi çıkıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Hydra6

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 ve FiveM de karakterimin etraflarından ışın gibi şeyler çıkıyor ama ev, yol, çimen, duvar gibi şeylerde hiçbir bozulma yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    469,7 KB · Görüntüleme: 61
Driver sorunu olabilir eğer böyle bir durumda sürücülerini silin yeniden yükleyin driverle alakası yoksa sunucudan kaynaklanıyordur.

Driver ile biraz oynamıştım ondan sonra oldu driverı vs sıfırladım ama olmadı maalesef.

Driver sorunu olabilir eğer böyle bir durumda sürücülerini silin yeniden yükleyin driverle alakası yoksa sunucudan kaynaklanıyordur.

Her şeyi sıfırlamıştım ama silmemiştim bir deneyim dedim oldu sağ olun çok teşekkür ederim 5 gündür uğraşıyordum.

Ekran kartı driverını tekrar yükleyince sorun tekrar başladı ne yapmam gerekiyor?

Şimdi tekrardan sildim düzeldi aynı zamandada ekran kartım görüntü bağdaştırıcılarında gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son sürüm ekran kartı driver'ını indir. ( kurma )

Kurulu olanı sil.

Linkteki dosyayı indir:

Bilgisayarını güvenli modda başlat.

İndirdiğin DDU uninstaller'ı çalıştır/uygula

Sonra indirdiğin yeni driver'ı kur.

Ekran kartı driver'ı yeniden kurmanın en temiz şekli bu. Windows format attığımda saçma bir driver sürümünü yüklemesin diye bu yöntemi kullanıyorum.

Son sürüm ekran kartı Driver'ını indir. ( kurma )

Kurulu olanı sil.

Linkteki dosyayı indir:

Bilgisayarını güvenli modda başlat.

İndirdiğin DDU uninstaller'ı çalıştır/uygula

Sonra indirdiğin yeni Driver'ı kur.

Ekran kartı Driver'ı yeniden kurmanın en temiz şekli bu. Windows format attığımda saçma bir driver sürümünü yüklemesin diye bu yöntemi kullanıyorum.

Aynısını yaptım sonra Driver'ı tekrar kurdum olmadı. Laptop olduğu için otomatikman diğer işlemcinin ekran kartına geçiyor. İşlemcinin ekran kartında sıkıntı yok oyun güzel fakat kasıyor. Ama kendi ekran kartımı kullanamıyordum. Kendi ekran kartımı yükleyince FPS düzeldi o çizgiler yeniden oluştu. Yani kısacası NVIDIA ekran kartını kullanıcanca cizgi oluyor fakat FPS yüksek Intel ekran kartı kullanınca çizgi oluşmuyor FPS düşük.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba dediğim gibi driver i silip tekrar yüklediyseniz ve sorun hala devam ediyorsa büyük bir ihtimal sunucudan kaynaklı bir durum başka bir oyunda deneyin veya başka bir sunucuda eğer gene aynı sorun oluyorsa onu bilemiyeceğim. Ve bunun textura ile alakalı olduğunu sanıyorum yani büyük bir ihtimal sunucuda sorun var.

Merhaba dediğim gibi driver i silip tekrar yüklediyseniz ve sorun hala devam ediyorsa büyük bir ihtimal sunucudan kaynaklı bir durum başka bir oyunda deneyin veya başka bir sunucuda eğer gene aynı sorun oluyorsa onu bilemiyeceğim. Ve bunun textura ile alakalı olduğunu sanıyorum yani büyük bir ihtimal sunucuda sorun var.
Gta da bile oluyor yani bilmiyorum zaten yeni bilgisiyar alacağım 1 -2 hafta daha idare etse yeter

Geri
Yukarı