GTA 5 verebilecek var mı?

TrevorPhilipsLTD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma format atmadan önce GTA 5'imi babamın taşınabilir HDD'sine yedeklemiştim ancak "Bu ne yav. Benim HDD'me ne yedeklemiş gene!" diyip silmiş. Tabii benim haberim olmadığı için direk format attım ve GTA 5'im silindi. İnternetim 350kb/s olduğu için indirmek 3 güne yakın sürüyor kimse Wi-Fi'a bağlanmazsa. Tabii bu durumu babama anlattığımda "Kendin başka şeye yedekleseydin! Benim HDD'me neden yedekliyorsun? Kullanırım neti sen de hiçbir şey indiremezsin!" diyip indirmeme izin vermedi. Kendi HDD olmadığı için temiz bir format atayım diye D sürücüsü de oluşturmamıştım.
Asıl konuya gelecek olursak bana Gebze/Kocaeli'de elden GTA 5'i verebilecek bir arkadaş var mı? Babamın 500GB HDD'sini alıp elden babamın HDD'sine yükletebilirim. Kendi orijinal GTA 5 Rockstar hesabım olduğu için ondan giriş yapmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Geceleri açık bırak bilgisayarını baban fark etmez öyle öyle indirirsin damlaya damlaya göl olur.
Ama durdurup başlatmaktan bozulmaz mı? Hem babam akşamları da bilgisayara bakıyor. Günde sadece 4 saat uyku uyuduğu için indirmem zor. Hem bu aralar Rockstar sunucularından GTA 5 indirirken hata veriyor.

Duraklat başlat birşey olmaz bende öyle indirdim 3 günde indi AKN dolmuştu. Geceleri açık bıraktım hep 3 güne indirdim.

Hala bana GTA 5 verebilecek arkadaş arıyorum. Rockstar sunucuları indirirken hata veriyor. Bu yüzden indiremiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı