GTA 5 Video Kayıt Alırken Kasma Sorunu

Sproom

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Konunun benzeri yada aynısı açıldıysa affola.

Ben Youtube'da ufak tefek işler yapıp video yayınlayan biriyim. GTA 5 çekmeye karar verdim. Fakat video çekerken hangi ayarı denersem deneyeyim, kesinlikle çekilen videoda bir kasma oluyor. Oyunu çok akıcı şekilde oynuyorum ultra ayarlarda. Sadece fxaa dokuları kapalı. Yani sistemsel bir sıkıntı yaşadığımı sanmıyorum. Ama nedense video sürekli bir fps kaybı yaşamakta. Videolarımı bandicam ile çekiyorum. Dilerseniz tüm sistem ve donanımı da şuraya bırakayım. O zaman daha iyi yardımcı olabilirsiniz diye düşünüyorum. Gerçi ben yine sistemsel bir sorun olmadığından eminim ama yinede şöyle bir bakın.

My Computer System (Oem Building)

• MSI GTX970 Gaming 4G 4GB 256BİT DX 12 Ekran kartı
  • Msi Z97 Gaming 3 3200MHZ DDR3 Motherboard(O.C)
  • Intel I5 4690K 3.5GHZ (up to 3.9GHZ with Turbo Boost)
  • Cooler Master Hyper 212 Evo Cpu Cooler
  • Corsair Vengeance Pro 16GB (2x8GB) DDR3 CL9 Dual Channel RAM
  • Western Dijital 1TB Caviar Blue 7200RPM Sata3.0 64MB Cache HDD
  • Corsair Ls Series 240GB (560MbR/535MbW) Sata3.0 SSD
  • Cooler Master Haf 912 Advance 750W +80 Plus Bronze CaseSet
  • Logitech C310 HD 720P Webcam
  • SteelSeries Siberia V2 Navi Edition (With SoundCard)
  • SteelSeries Rival Fnatic Edition
  • Cooler Master CMStorm Devastator Keyboard
  • SteelSeries QCK+ Fnatic Edition

Sistem gördüğünüz gibi. Sorunun nedeni ne olabilir? Tecrübelerinizi ya da tahminlerini lütfen paylaşın. Çünkü ihtiyacım var. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Varsa çözümü nedir? Ya da Bandicam dışında güzel bir program da önerebilirsiniz, Fps kaybı yaşamayan ve güzel bir codecli (Fraps gibi 1 dk 10GB olmayacak :) ) bir program önerebilirsiniz. Kısacası her türlü desteğe öneriye açığım. Denemeden bilemeyiz.

Hepinize tekrardan teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinde Nvidia kart varken ShadowPlay kullanmamanı anlayamadım. ShadowPlay kullan. Daha sonra düzgün bir yazılım ile render alıp yüklersin YouTube'a.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı