GTA 5 vs Forza Horizon 5

persiaking

Decapat
SSD'de yer kalmadığı için birini yükleyebilirim. Hangisi sizce? GTA 5 hikayeli oynamıyorum daha çok Online takilirim ama tek oynayacağım. Forza da oynadım ama bitirmedim yarısına falan gelmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Forza Horizon 5 alınmaz aga bence 4 alsaydınız bence GTA oyna.(direksion setin varsa Forza)
Forza 5 alalı çok oldu oyunu çok sevmiştim ama sıkılınca sildiydim. Araba oyunlarını seviyorum ama gta5 de araba vb her şey var Bayadır da oynamıyorum. Indirsem mi bilemedim. 100gb üstü oyun yapıyorlar yer olsa ikisinide indirirdim

Gta eğer onlinesini oynayacaksan olabilir. Ama GTA Online biraz meşakatli bir oyun ya. Bir yerlere gelebilmen için paso kasılman gerekiyor falan. Eğer yarış da seviyorsan biraz ucuz bir gamepad çek ya da varsa elinde orjinal Xbox kolu çek eline Forza Horizon 5 oyna. Forza oyunları yapı olarak sana daha çok imkan sunuyor. Yani demek istediğim daha bol kese davranıyor ne bileyim çarklar hikaye modları falan filan. FH 5 Steam üzerinden sahipsen zaten Xbox harici controller bağlamak çok daha kolay oluyor zaten.

Geri
Yukarı