Rehber GTA 5 Yedekleme

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
GTA 5'i yedeklemek için oyunun klasörünü olduğu gibi kopyalamanız yeterli.

Format sonrası veya bir başka bilgisayarda oyunu çalıştırmak için yapmanız gerekenler şöyle:
  1. Oyunu varsayılan olarak yüklendiği klasöre kopyalayın:

Kod:
    C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V

2. DirectX June 2010 Redist kurun: Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center
  3. Social Club kurun: Social Club 1.1.5.8 | Technopat Sosyal
  4. Ve son olarak oyunu GTAVLauncher ile çalıştırın.
Uyarı: GTA V, 32 Bit işletim sistemlerini desteklememektedir.
Not: D sürücüsünde de denemiştir, sorunsuz açılmaktadır.

Son düzenleme:
GTA 5'i yedeklemek için oyunun klasörünü olduğu gibi kopyalamanız yeterli.

Format sonrası veya bir başka bilgisayarda oyunu çalıştırmak için yapmanız gerekenler şöyle:
  1. Oyunu varsayılan olarak yüklendiği klasöre kopyalayın:

Kod:
    C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V

2. DirectX June 2010 Redist kurun: Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center
  3. Social Club kurun: Social Club 1.1.5.8 | Technopat Sosyal
  4. Ve son olarak oyunu GTAVLauncher ile çalıştırın.
Uyarı: GTA V, 32 Bit işletim sistemlerini desteklememektedir.
Not: D sürücüsünde de denemiştir, sorunsuz açılmaktadır.

Ya Steam kullanıcıları ne yapacaklar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir Steam oyununu, Steam/steamapps/common altından olduğu gibi harici bir yere kopyalayabilirsiniz. Oyunu Steam kurulu başka bir bilgisayarda aynı dizine kopyaladıktan sonra Steam içerisinden çalıştırmayı denediğinizde, Steam mevcut dosyaları tarayıp, kısa bir ilk kurulum işlemi gerçekleştirir. Sonrasında sorunsuz olarak oynamaya devam edebilirsiniz.

Merhabalar Recep Abi;

Ben iş yerimdeki fiber internet ile dizüstü bilgisayarıma GTA V'i indirdim. Eve geldiğimde dizüstü bilgisayarımın sabit diskini masaüstü bilgisayarıma dahili bir şekilde bağladım. Bağladığım sabit diskten oyunu açabiliyorum. Ama masaüstü bilgisayarıma 60 GB veriyi kopyalayıp GTA V Launcher'e tıkladığımda ise GTA V'i tekrar indirmeye başlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yardım edebilir misiniz acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Komple indirdiğim dosyayı D:\ Sürücümde kurulmuş oyunlar isimli klasörüm var. İçine kopyaladım. Ama Dizüstü bilgisayarımın sabit diskinin içinden oyunu açabiliyorum. Kopyaladığım yerden açmaya çalışınca tekrar 60 gb veriyi indirmeye başlıyor.

D:\kurulmuş oyunlar\Rockstar Games

Playstore'dan alanlar için anlatayım. Yedeklemeye gerek yok. Belgelerimdeki "Rockstar" klasörünü yedekleyin. Oyun kaydı orada tutuluyor. Format sonrasında da oyunu kısayoluna tıklayıp açın. Açılmazsa, redist klasörü içinde bulunan directx ve Social club kurun. Hepsi bu yani. Uzun uzun yedekleme gerekmez. Dün format attım yaşadığım şekilde yazdım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı