GTA 5 yeni açılan hesaba aktarılmıyor

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Arkadaşlar merhaba, benim bir hesabım vardı CS:GO yüzünden ban yedi onda GTA 5 gibi bir sürü oyunum vardı. Ben de yeni hesap açmak istedim ve açtım. GTA 5 oyunumu yeni açtığım hesaba aktarmak istedim ama oyunun yeni hesabımda gözükmüyor, aile paylaşımı ile denedim.

Telefon numaraları kuzenimle aynı olduğu için telefon paylaşımı ban yedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim bir hesabım vardı CS:GO yüzünden ban yedi onda GTA 5 gibi bir sürü oyunum vardı. Ben de yeni hesap açmak istedim ve açtım. GTA 5 oyunumu yeni açtığım hesaba aktarmak istedim ama oyunun yeni hesabımda gözükmüyor, aile paylaşımı ile denedim.
CS GO'dan yediğin ban GTA 5'i etkiledi mi?

Bir yanlışınız olmalı.

Tüm Steam oyunları paylaşılabilir mi?​

Hayır, teknik kısıtlamalardan ötürü bazı Steam oyunları paylaşılamayabilir.

Örneğin, üçüncü taraf bir anahtar, hesap veya abonelik gerektiren oyunlar paylaşılamaz.

DLC’ler, ödünç alan kişi ana oyuna sahipse paylaşılmayacaktır.

Oynaması ücretsiz oyunlar ve o oyunlar için satın alınmış indirilebilir içerikler de Aile Paylaşımı’na dahil değildir.

Ayrıca, hesabınıza VAC cezası uygulanmışsa, VAC korumalı oyunları paylaşamazsınız.

Bir yanlışınız olmalı.

Tüm Steam oyunları paylaşılabilir mi?​

Hayır, teknik kısıtlamalardan ötürü bazı Steam oyunları paylaşılamayabilir.

Örneğin, üçüncü taraf bir anahtar, hesap veya abonelik gerektiren oyunlar paylaşılamaz.

DLC’ler, ödünç alan kişi ana oyuna sahipse paylaşılmayacaktır.

Oynaması ücretsiz oyunlar ve o oyunlar için satın alınmış indirilebilir içerikler de Aile Paylaşımı’na dahil değildir.

Ayrıca, hesabınıza VAC cezası uygulanmışsa, VAC korumalı oyunları paylaşamazsınız.

Vallahi bilemiyorum oyunlarım gözükmüyor. Acaba paylaşımda bir hata mı yapıyorum.

Geri
Yukarı