Çözüldü GTA 5 yükleme ekranından sonra oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yagmurozl

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. GTA 5 story mod girerken yüklenme ekranından sonra oyundan atıyor. Hani tam yüklenme ekranı bitti oyuna girerken atıyormuş gibi. Kaldırıp tekrar indirdim sorun devam ediyor, bunun sebebi nedir acaba? Yeni bir mod yüklemedim de. Çözene Papara'dan 20₺ atacağım :)

StarlendS

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Editör - Gamer - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Mod filan kurduysanız kaldırın ve oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Revainer

Decipat
Daha fazla  
OpenIV de ASI Manager sekmesindeki her şey Uninstalled olacak ve önceden mod yüklediysen onların kalıntıları vardır elle silmen lazım.

KS
KS
yagmurozl

yagmurozl

Picopat
Daha fazla  
Mod filan kurduysanız kaldırın ve oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Eskiden mod indirdiysen o mod çakışıyordur, oyunu silsen bile mod dosyaları silinmez manuel olarak silmen lazım.

Open IV de ası Manager sekmesindeki her şey uninstalled olacak ve önceden mod yüklediysen onların kalıntıları vardır elle silmen lazım.

Mods klasörünü sildim dosyaları doğruladım asi Manager'de hepsini kaldırdım, az önce tekrar girmek istedim Social Club bulut yedeklemesini devre dışı bırakınca oyuna girebildim. Bunun çözümü var mıdır acaba?

StarlendS

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Editör - Gamer - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Mods klasörünü sildim dosyaları doğruladım asi Manager'de hepsini kaldırdım, az önce tekrar girmek istedim Social Club bulut yedeklemesini devre dışı bırakınca oyuna girebildim. Bunun çözümü var mıdır acaba?

Hata kodu alıyorsanız bizimle paylaşır mısınız?

BayKedi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Mods klasörü hariçi .dll dosyaları olabilir onları kontrol etmen lazım, save dosyanda bir mod vardır ve o mod şu an olmadığı içinde hata veriyor olabilir.

Yukarı