GTA 5 yüklemeden Online'da ban yediğimi nasıl anlarım?

pecete

Picopat
Yer
PEÇETELİK
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Epic Games'da ilk çıktığında oyunu yükledim, kurdum. O zamanlar Online ile aram yoktu zaten girmem dedim ve Türkçe yama kurdum. 1 hafta sonra çok GB kaplıyor diye sildim. Şimdi bazı YouTuber'lardan görüyorum Online çok güzel bir modmuş sadece Online oynamak için yükleyeceğim ama ban yemiş olabilirim. Malum oyun aşırı yer kaplıyor yükleyip bakamam en az 1 gün sürer. Sorum: Ban yiyip yemediğimi nasıl anlarım yüklemeden?(Rockstar hesabımı kurduğum e posta var elimde )

Epic Games'da ilk çıktığında oyunu yükledim, kurdum. O zamanlar Online ile aram yoktu zaten girmem dedim ve türkçe yama kurdum. 1 hafta sonra çok GB kaplıyor diye sildim. Şimdi bazı YouTuber'lardan görüyorum Online çok güzel bir modmuş sadece Online oynamak için yükleyeceğim ama ban yemiş olabilirim. Malum oyun aşırı yer kaplıyor yükleyip bakamam en az 1 gün sürer. Sorum: Ban yiyip yemediğimi nasıl anlarım yüklemeden?(Rockstar hesabımı kurduğum e posta var elimde )

Merhabalar öncelikle. Aklıma gelen ilk şey bir tanıdığınızın sizin yerinize girip bakması oldu. Denemeye değer.

Epic Games'da ilk çıktığında oyunu yükledim, kurdum. O zamanlar Online ile aram yoktu zaten girmem dedim ve Türkçe yama kurdum. 1 hafta sonra çok GB kaplıyor diye sildim. Şimdi bazı YouTuber'lardan görüyorum Online çok güzel bir modmuş sadece Online oynamak için yükleyeceğim ama ban yemiş olabilirim. Malum oyun aşırı yer kaplıyor yükleyip bakamam en az 1 gün sürer. Sorum: Ban yiyip yemediğimi nasıl anlarım yüklemeden?(Rockstar hesabımı kurduğum e posta var elimde )
Yama varken hiç online girmeye çalışmadıysan ban yememişsindir. Ben de yama ile kullanıyorum ama online girerken kapatıyorum. Zaten online girerken yama açık kaldıysa uyarı veriyor 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı