GTA 5'de 25 Level olunmasına rağmen soygun yapılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

STYvoleresN

Hectopat
Yer
Balıkesir/Gönen
Daha fazla  
Meslek
Fen Lisesi 1. Sınıf öğrencisi
GTA 5'de 25 Level'im ve soygun yapabilmek için soygun odalı pahalı bir eve sahibim ama "heist unlock in 12 Level" yazıyor her odaya girişimde. Yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.

GTA 5'de 25 Level'im ve soygun yapabilmek için soygun odalı pahalı bir eve sahibim ama "heist unlock in 12 Level" yazıyor her odaya girişimde. Yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.
L harfine gidin. Lester ile konuşacaksınız. Ardından 2-3 dakika içerisinde Lester sizi geri arayacak ve Hesit'lere erişebileceksiniz.

Çok teşekkür ederim şuan lesterin yanındayım umarum olur.
Maalesef ne arayan var ne soran...Başka yolu yok mu ? hala aynı hatayı veriyor.
Sorunum bu
Grand Theft Auto V 21.10.2020 12_12_25.png

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda benim dediğim gibi oluyor. Belki de evde değil de biraz daha dışarıda beklemeniz gerekiyordur. Çünkü ben Lester'a gittikten sonra dışarıda dolaşırken aradı beni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda benim dediğim gibi oluyor. Belki de evde değil de biraz daha dışarıda beklemeniz gerekiyordur. Çünkü ben Lester'a gittikten sonra dışarıda dolaşırken aradı beni.
Tamamdır hemen deniyorum.
Kumaş fabrikasına çağırdı elki orada olacaktır videoda olduğu gibi. Zamanınızı aldım kusura bakmayın , teşekkür ederim ve iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı