GTA 5'e girilmiyor

• Konuyu başlatan kaane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 464
İşletim sistemi
Windows 10

kaane

Kilopat
Merhabalar, GTA 5'e dün e kadar girebiliyordum fakat bugün PC'yi açtığımda ve GTA ya girmeyi denediğimde çok garip bir problemle karşılaştım. Hikaye modu kısmına girerken oyundan atıyor, Online kısmına girerken arkadaki geçen görseller bir anda siyah oluyor arkada Discord açıkken de aynı durum oluyor ama bu sefer Discord ilk başta atıyor tekrar giriyor ve Discord donuyor. Bu problemi nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, GTA 5'e dün e kadar girebiliyordum fakat bugün PC'yi açtığımda ve GTA ya girmeyi denediğimde çok garip bir problemle karşılaştım. Hikaye modu kısmına girerken oyundan atıyor, Online kısmına girerken arkadaki geçen görseller bir anda siyah oluyor arkada Discord açıkken de aynı durum oluyor ama bu sefer Discord ilk başta atıyor tekrar giriyor ve Discord donuyor. Bu problemi nasıl çözerim?

Eğer Türkçe yama yaptıysan ondandır. Bende aynı sorunu yaşadım Türkçe yamayı silince geçmişti.
GTA 5 te Türkçe yama varsa silin sonra deneyin bir.

VPN ile girmeyi dener misin?
Deneyeceğim. Fakat VPN ile girmenin ne gibi farkı olacak?
Eğer Türkçe yama yaptıysan ondandır. Bende aynı sorunu yaşadım Türkçe yamayı silince geçmişti.
GTA 5 te Türkçe yama varsa silin sonra deneyin bir.
Türkçe yama yükleyince girilmediğini biliyorum o yüzden yüklememiştim.
1-) Oyun dosyalarını doğrula.

2-) Mod var ise sil.

3-) Rockstar Game Launcher'dan girmeyi dene.
Oyun dosyalarını 3 kez doğruladım, ilkinde 3.5 GB dosya indirdi, sonraki ikisinde bir problem bulamadı. Mod kullanmıyorum. Rockstar Launcher dan şimdi deneyeceğim.

Deneyeceğim. Fakat VPN ile girmenin ne gibi farkı olacak?

Türkçe yama yükleyince girilmediğini biliyorum o yüzden yüklememiştim.

Oyun dosyalarını 3 kez doğruladım, ilkinde 3.5 GB dosya indirdi, sonraki ikisinde bir problem bulamadı. Mod kullanmıyorum. Rockstar Launcher dan şimdi deneyeceğim.
@Tek7HackDedi'nin dediğini de dene.
VPN ile girmenin ne farkı olduğunu bilmiyorum ama, VPN ile girince sorununu çözdüğüm ve çözen çok kişi olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı