GTA 5'e yeniden başlamalı mıyım?

ereenx

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. GTA 5'i Temmuz'da bitirmiştim, yeniden başlasam mı diye düşünüyorum. Sizce başlamalı mıyım? Eski görevleri de özledim ama mesela oyunu bitirince bize 20 milyon veriyorlar ya, oyuna yeniden başlarsam o param gider mi? Franklin'in ve diğer karakterlerin arabasını modifiye etmiştim, oyuna yeniden başlarsam o modifiye gider mi? :D Kafamda böyle sorular var. Bana cevap verirseniz sevinirim :)

keh kuh keh.jpg

Hepsi gider. Sıfır başlarsın. Temmuzda bitirmişsin, bence biraz bekle. Yine de sen bilirsin. 2 senedir GTA 5 oynamıyorum, yükleyip story bitiresim var ama 85GB 5MB internetle günler sürer.

Yeni kayıt oluşturabiliyorsunuz. Yani paranız ve arabalarınız gitmez. Oyun yükle seçeneğinden kayıtlarınızı görüp istediğinizi açıp oynayabilirsiniz. GTA 5'e de yeniden başlayabilirsiniz hala oynanabilir taş gibi bir oyun.

Bu sorunun iki cevabı var.
Offline için evet.
Online için hayır.
Hepsi gider. Sıfır başlarsın. Temmuzda bitirmişsin, bence biraz bekle. Yine de sen bilirsin. 2 senedir GTA 5 oynamıyorum, yükleyip story bitiresim var ama 85GB 5MB internetle günler sürer.

Arkadaşlar ben mi yanlış biliyorum? Bir sürü kayıt oluşturabiliyoruz arkadaş oyuna sıfırdan başlayınca diğer kayıt silinir mi diye soruyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı