GTA 5'in 94 GB yerine 93.7 GB inmesi

İşletim sistemi
Windows 10
Daha önce indirmeyi denemediniz mi?
Eğer denediyseniz 94 GB içerisinden bazı dosyalar çoktan bellekte yer bulmuştur bu sebepten Launcher indirme boyutu azalmış olabilir, ancak 94 yerine 93.7 yazıyorsa bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sıkıntı çıkmaz değil mi böyle olması?

İndirmeyi durdurduysanızbilgisayarı kapayıp açtıysanız, Epic Games Launcher'i kapatıp açtıysanız daha önce sisteminizde indirdiğiniz dosyalar taranır ve toplam oyun dosyalarından çıkarır bu sebeple 93GB'da görebilirsiniz 30-40 GB'da. İndirmeyi durdurup bilgisayarı kapatmanızı önermem bir arkadaşımda %80'de iken yeniden başlattı. İyi forumlar :).

İndirmeyi durdurduysanızbilgisayarı kapayıp açtıysanız, Epic Games Launcher'i kapatıp açtıysanız daha önce sisteminizde indirdiğiniz dosyalar taranır ve toplam oyun dosyalarından çıkarır bu sebeple 93GB'da görebilirsiniz 30-40 GB'da. İndirmeyi durdurup bilgisayarı kapatmanızı önermem bir arkadaşımda %80'de iken yeniden başlattı. İyi forumlar :).

Tamam eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben konu açtım ancak henüz onaylanmadı bu problemden farklı mı benzer mi bağıntı kuramıyorum.
Aşağıdaki resme bakarsanız anormalliği anlarsınız sanırım. Sorun nedir? Neden 163 GB gösteriyor.
94, 1 GB indirmeme rağmen henüz kurulmadı...

Dosya Ekleri

• eg.png
    eg.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 43

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı