GTA 5'in bedava olması hakkında görüşlerim

Leonmacion

Hectopat
Selamlar öncelikle. Kendimce rahatsız olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum ve tamamen durust olacağım. Ilk olarak GTA'nin bedava olmasından başlayayım bence iyi mi oldu kötü mü oldu 2 yönde ele alalım. İyi yönü oyuncu sayısı artacak servetler aktif olacak. Kötü yanı ve moral bozan yani serverlardaki insanlar daha toxic ve MK2 ile durup dururken patlatanlar artacak. Bedava olmasına para ile alanlarda zaten hilenin artacağından ve biraz da para verdikleri için bu kadar sinirli (ben de para ile aldım) fakat kendimden örnek vererek söyleyeyim, bedava olsa benim de itirazım olmaz alır oynardım. Şimdi benim rahatsız olduğum asil konuya gelelim. İlk olarak millet kendini çok zeki sanıp, 100 tane hesap açıp gidiyor GTA alıyor. Satma hayalleri kuruyor ki memleketin yarışı yapıyor bunu. Hileler fazla hesabım var diye güvenip artacak. Diger bir rahatsız oldugum ve sinirlendiğim durum şu Instagram'da yorumları okuyorum adam gitmiş GTA 5'i para ile alan mallar ağlıyor ssjsjs veya GTA 5 alanlar soğuk su içsin bedava alacağım sssj bunlara sınır oluyorum be kardeşim bedava olmasa alamayıp videsunu izleyeceğin oyunu almışsın ne alanlarla dalga geçiyorsun. Diyeceklerim bu kadar şuraya kadar okuyup zaman ayırdığınız için teşekkürler şimdiden bedava alan ve güzelce oynayan arkadaşlarda hayırlı olsun para ile alan arkadaşlarımda üzülmesin bir yerden kaybeder bir yerden kazanırsınız :) herkese iyi geceler saglicakla kalın düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
diceklerim demek yerine diyeceklerim alim yerine alayım deseniz iyi olur muş. Konuya gelirsek hileler artar bence de insanlar aç gözlülük yapıyor evet.

Zamanla azalır oyuncuları bence ben zaten offline oynarım Full bir anda artıcak sonra geri düşücek ve Rockstar Games'in sunucuları 100 milyon kişiyi kaldıramaz aynı anda bence çünkü herkes girecek.

Diceklerim demek yerine diyeceklerim alim yerine alayım deseniz iyi olurmuş. Konuya gelirsek hileler artar bence de insanlar aç gözlülük yapıyor evet.
Ahahaha yazım yanlışları için özür dilerim telefondan acele ile yazmıştım şarjım azdı çok dikkat etmedim :)
Benim görüşüm GTA 6 geliyor ve bunlar GTA 5'in satmayacağını düşünüp bedava verdiler. Oyun içi satın alımdan para kazanırız diye düşündüler. GTA 6'yı yakın zamanda duyma ihtimalimiz var. Bu benim görüşüm.

Umarim haklisindir GTA 6 gelirse iyi olur GTA 5'i hikaye açısından beğenmedim umarım çıkarsa GTA 6ninki beni şaşırtır.

Team Foetress 2 paralı idi, ücretsiz oldu.
Counter Strike: Global Offensive paralı idi, ücretsiz oldu.

Bu yöntem sanırım hep var. Oyun satışları ölmeye başlayınca oyun içinden parayı kırmak... Valve oyunları ile farkı GTA V'e para yağdırırsanız Tryhard olabilecek ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

Team Foetress 2 paralı idi, ücretsiz oldu.
Counter Strike: Global Offensive paralı idi, ücretsiz oldu.

Bu yöntem sanırım hep var.
Oyuncu çekmek amaçlı tamamen ve iki oyundada oyuncu çekti bu hamle ile başarılı bir taktik mesela csgo ya kimse fazla laf etmedi çünkü alanlar zaten ucuza aldı GTA biraz daha tuzlu fiyata alınınca isyanlarda arttı :D
Ya aga bu oyun zaten Online oynanmaz ki. Sen şimdi git TÜM GTA V SOLO MODları indir, birde öyle dene. Oyundan çıkmazsın.
Mod Ban sebebi diye hiç denemedim değilse denemek isterim.

millet kendini çok zeki sanıp 100 tane hesap açıp gidiyor GTA alıyor satma hayalleri kuruyor ki memleketin yarışı yapıyor bunu.
Kesinlikle haklısınız. Bazıları alamaz iken bazıları 5'er tane alıyor. Büyük haksızlık. Bide bunun üstünden bir kazanç salıyorlar. Ki bunlar hayaller. Kimse Epic Games'dan free olan oyunu paralıya almaz. Satmaya çalışacak olanlara kolay gelsin. Letgodan belki alan olur :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı