GTA 5'te Bunker ne işe yarıyor?

İşletim sistemi
Windows 10

The_TURK_TR

Hectopat
GTA'da yeni sayılırım. 12 Level 13 Level gibiyim. Bir tane ücretsiz aldığım bunker var. Bu bunker ne işime yarar? Görevleri var mı? Çok para verir mi? Görevleri varsa zor mu? Bir de heist yapacağım yaklaşık 250.000 dolara High-end apartment aldım ve heist odasına girdim. Ama bana Q tuşuna basıp görev için aramamı istiyor. Ama videolarda e tuşuna basıp heist odası açıyorlar. Nasıl heist yapacağım?

Warstock'da satılan Gunrunning araçlarının takviyelerinin kilidini açmak için Bunker görevlerini yapmalısınız. Fazla para kazanmazsınız bu görevlerden.
Siz ilk defa heist yapacağınız için öncesinde bu durum oluyor. Sonrasında siz de "E" tuşuna basıp direkt geçebileceksiniz.
İyi Sosyaller :)

GTA'da yeni sayılırım. 12 Level 13 Level gibiyim. Bir tane ücretsiz aldığım bunker var. Bu bunker ne işime yarar? Görevleri var mı? Çok para verir mi? Görevleri varsa zor mu? Bir de heist yapacağım yaklaşık 250.000 dolara High-end apartment aldım ve heist odasına girdim. Ama bana Q tuşuna basıp görev için aramamı istiyor. Ama videolarda e tuşuna basıp heist odası açıyorlar. Nasıl heist yapacağım?

Oyunda çok deneyimi olan biriyim. Beni 3 4 hafta önce forumda ağlatırken şimdi paradan sıkıldığım olay: Bunker. Şöyle deyim apartman heistlerinden toplam 2M para ya kazanacaksın ya kazanmayacaksın. Tecrübe edinmek için oynanılırsa oynanılır yoksa zayıf. Bunker olayı ise şu: Sen mal satın alıyorsun = hammadde. Oradaki işçiler ya malları silah yapıp satıyor. Ya da senin için upgrade sisteminde araştırma denilen yeri açıyor. Görevleri yapmamalısın. Bunker almak değil Bunker'da hızlı üretim ve değerlendiren 2 Upgrade'i açman gerekli. Toplam 2M harcarken her bir 75K mal alışı karşılığı 300K para kazanıyorsun. Anlamadığın yeri sor yardım edeyim.

Oyunda çok deneyimi olan biriyim. Beni 3 4 hafta önce forumda ağlatırken şimdi paradan sıkıldığım olay: Bunker. Şöyle deyim apartman heistlerinden toplam 2M para ya kazanacaksın ya kazanmayacaksın. Tecrübe edinmek için oynanılırsa oynanılır yoksa zayıf. Bunker olayı ise şu: Sen mal satın alıyorsun = hammadde. Oradaki işçiler ya malları silah yapıp satıyor. Ya da senin için upgrade sisteminde araştırma denilen yeri açıyor. Görevleri yapmamalısın. Bunker almak değil Bunker'da hızlı üretim ve değerlendiren 2 Upgrade'i açman gerekli. Toplam 2M harcarken her bir 75K mal alışı karşılığı 300K para kazanıyorsun. Anlamadığın yeri sor yardım edeyim.

O önemli 2 upgrade ne usta onları da söyler misin şu an o aşamadayım al sat yapıyorum

Oyunda çok deneyimi olan biriyim. Beni 3 4 hafta önce forumda ağlatırken şimdi paradan sıkıldığım olay: Bunker. Şöyle deyim apartman heistlerinden toplam 2M para ya kazanacaksın ya kazanmayacaksın. Tecrübe edinmek için oynanılırsa oynanılır yoksa zayıf. Bunker olayı ise şu: Sen mal satın alıyorsun = hammadde. Oradaki işçiler ya malları silah yapıp satıyor. Ya da senin için upgrade sisteminde araştırma denilen yeri açıyor. Görevleri yapmamalısın. Bunker almak değil Bunker'da hgeliştirme ızlı üretim ve değerlendiren 2 Upgrade'i açman gerekli. Toplam 2M harcarken her bir 75K mal alışı karşılığı 300K para kazanıyorsun. Anlamadığın yeri sor yardım edeyim.
Hangi upgrade lerden bahsediyorsun. Hangisini geliştirmeye tavsiye edersin.

Satın aldıktan sonra değiştirebiliyor muyuz?

Oyunda çok deneyimi olan biriyim. Beni 3 4 hafta önce forumda ağlatırken şimdi paradan sıkıldığım olay: Bunker. Şöyle deyim apartman heistlerinden toplam 2M para ya kazanacaksın ya kazanmayacaksın. Tecrübe edinmek için oynanılırsa oynanılır yoksa zayıf. Bunker olayı ise şu: Sen mal satın alıyorsun = hammadde. Oradaki işçiler ya malları silah yapıp satıyor. Ya da senin için upgrade sisteminde araştırma denilen yeri açıyor. Görevleri yapmamalısın. Bunker almak değil Bunker'da hızlı üretim ve değerlendiren 2 Upgrade'i açman gerekli. Toplam 2M harcarken her bir 75k mal alışı karşılığı 300k para kazanıyorsun. Anlamadığın yeri sor yardım edeyim.

Geç oldu ama bir şey soracağım ben bunker görevi yaparken tek başıma yapıyorum ama ben 1 kişiyken bana 2 araç veriyor ve şehre git gel süre yetmiyor o yüzden 3 kez yapamadım kafayı yiyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı