Çözüldü GTA 5'te görev gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
En son yaptığım görevi ve yüzde kaç yaptığımı falan nereden bakabilirim tam olarak bilmiyorum, çünkü haritada yarım saattir dolaşıyorum ve hala görev falan gelmiyor oysa ki oyuna yeni başladım. Biraz yardımcı olur musunuz, ne gerekiyorsa söyler misiniz veya nereden bakabilirim diye yardımcı olabilir misiniz?

En son yaptığım görevi ve yüzde kaç yaptığımı falan nereden bakabilirim tam olarak bilmiyorum, çünkü haritada yarım saattir dolaşıyorum ve hala görev falan gelmiyor oysaki oyuna yeni başladım. Biraz yardımcı olur musunuz, ne gerekiyorsa söyler misiniz veya nereden bakabilirim diye yardımcı olabilir misiniz?
En son hangi görevi yaptınız?

Muhtemelen soygun görevi yapacaksınız ve sizden 4 kapılı araba alıp sessiz bir yere arabayı çekmenizi isteyecek. YouTube' a 'Gta 5 Mark Getaway Location' yazarsanız hallolur. 4 kapılı araca binip sol üstte kutucuk çıkıyorsa muhtemelen öyledir.
Örnek:
resim_2021-05-26_145538.png

Çık gir yap ya da en son hangi görevi yaptın?
En son hangi görevi yaptınız?
kuyumcu soygunu onuda foruma yazdıktan sonra michael'e geçtim.bitirdim trevor açıldı.
“Alt” tuşuna basılı tutarak başka karaktere geçin.

Kuyumcu soygunu onu da foruma yazdıktan sonra Michael'e geçtim. Bitirdim trevor açıldı.
Muhtemelen soygun görevi yapacaksınız ve sizden 4 kapılı araba alıp sessiz bir yere arabayı çekmenizi isteyecek. YouTube'a 'GTA 5 mark getaway location' yazarsanız hallolur. 4 kapılı araca binip sol üstte kutucuk çıkıyorsa muhtemelen öyledir.
Örnek: Eki Görüntüle 1041715

Kuyumcu soygunundan sonra mı yapılıyor bu?

Geri
Yukarı