GTA 5'te görevleri gece yapınca gerilmek

Görev yapmak (amele işi diye tabir edilerek sayılabilecek) oyunlardan bıkma sebebimdir. Hikaye akışı yanında amele görevleri yapınca sanki gerçek hayattaki para alarak yapılan işlerin vaktini sanal ortamda aynı yol ile amaçsız kaybetmek oluyor. Ama bence tam tersi gece olunca grafikler daha tatlı oluyor daha çok akıcı oluyor oyun, atmosfer çok daha iyi oluyor. Belki gündüz olunca grafikler çok yüksek olmayınca yansıma kalitesi vs. düşüncemde etkili olabilir.

5'te araç kullanmak o kadar eğlenceli ki, anlatamam. Oynayın mutlaka.
Umarım dediğiniz gibidir. 1998'de ilk oyundan itibaren sıkı takibindeydim. 4'ü oynayınca inanamadım, hata bende sandım ayarlar falan derken, baktım herkes şikayetçi. Sol elle araç kullandırıyorlar, ayarları sağa alsan bu sefer kamera berbat. 5'te o işi çözmüşlerse iyi, neden iyi bir şeyi bozarlar zaten anlamam. Teşekkürler.

Oyunun en iyi görevleri oyunun ayarlanmış akışına göre olan gece girilebilen görevlerdir. Hatta kamyon soyduğumuz görev favorimdir.

Umarım dediğiniz gibidir. 1998'de ilk oyundan itibaren sıkı takibindeydim. 4'ü oynayınca inanamadım, hata bende sandım ayarlar falan derken, baktım herkes şikayetçi. Sol elle araç kullandırıyorlar, ayarları sağa alsan bu sefer kamera berbat. 5'te o işi çözmüşlerse iyi, neden iyi bir şeyi bozarlar zaten anlamam. Teşekkürler.

GTA 5 güzel. Hikaye olarak da iyi 3 farklı karakteri yönetiyoruz.
Oyunun en iyi görevleri oyunun ayarlanmış akışına göre olan gece girilebilen görevlerdir. Hatta kamyon soyduğumuz görev favorimdir.

Normaldede Rampage görevleri var trevor yan görev mesela gündüz yapınca çok rahat adamlar vuruluyor gece yapınca biraz geriyor.

GTA 5 güzel. Hikaye olarak da iyi 3 farklı karakteri yönetiyoruz.

Normaldede Rampage görevleri var trevor yan görev mesela gündüz yapınca çok rahat adamlar vuruluyor gece yapınca biraz geriyor.

Ben adamları görememekten şikayetçi idim. O son görevde franklinle trevor ve michael için gittiğimiz yerde ordu kadar adamla gece çatıştiğımi için 50 kere ölmüştüm.

Geri
Yukarı