GTA 5'te olan toxic hileci

Alexq

Centipat
Daha fazla  
Olayı kısaca anlatayim dün GTA Online da bir hacker geldi (Türk) 2 dakika boyunca durmadan bizi patlattı sinirim bozuldu şahısa birkaç küfür ettim ertesi gün yani bugün oyuna girdiğimde küfür ettiğim kişi değil başka bir kişi denk geldi sözde kişinin memleketine sövmüşüm bana taktı ve oyundan attı gene girdim ve her girdiğimde beni atmaya başladı ismimi değiştirdim benimle dalga geçip ID mi aldığını söyledi ondan kaçamazmışım hesabımda çok emek var en son hile açtığımda banlanmıştım hileye tövbe ettim sabah akşam oyunda para kastım hesabı bırakmak istemiyorum Rockstar Support'a yazdım ama sizinde görüşlerini duymak istiyorum yardımcı olabilecek bilgili var mı? Bu arada hileci oyuncunun ismi: DeadOnAir eğer denk gelirseniz o kişinin serverından çıkın sizinde zor durumda kalmanızı istemem :)

Son düzenleme:
Olayı kısaca anlatayim dün GTA Online da bir hacker geldi (Türk) 2 dakika boyunca durmadan bizi patlattı sinirim bozuldu şahısa birkaç küfür ettim ertesi gün yani bugün oyuna girdiğimde küfür ettiğim kişi değil başka bir kişi denk geldi meğerse kişinin memleketine sövmüşüm bana taktı ve oyundan attı gene girdim ve her girdiğimde beni atmaya başladı ismimi değiştirdim benimle dalga geçip ID mi aldığını söyledi ondan kaçamazmışım hesabımda çok emek var en son hile açtığımda banlanmıştım hileye tövbe ettim sabah akşam oyunda para kastım hesabı bırakmak istemiyorum Rockstar Support'a yazdım ama sizinde görüşlerini duymak istiyorum yardımcı olabilecek bilgili var mı? Bu arada hileci oyuncunun ismi: Deadonair eğer denk gelirseniz o kişinin serverından çıkın sizinde zor durumda kalmanızı istemem :)

Boşuna yazarak zaman harcamışsın bence ona da sanada bir şey olmaz iyi yapmış eğlenmiş işte çocukcağız.

Olayı kısaca anlatayim dün GTA Online da bir hacker geldi (Türk) 2 dakika boyunca durmadan bizi patlattı sinirim bozuldu şahısa birkaç küfür ettim ertesi gün yani bugün oyuna girdiğimde küfür ettiğim kişi değil başka bir kişi denk geldi sözde kişinin memleketine sövmüşüm bana taktı ve oyundan attı gene girdim ve her girdiğimde beni atmaya başladı ismimi değiştirdim benimle dalga geçip ID mi aldığını söyledi ondan kaçamazmışım hesabımda çok emek var en son hile açtığımda banlanmıştım hileye tövbe ettim sabah akşam oyunda para kastım hesabı bırakmak istemiyorum Rockstar Support'a yazdım ama sizinde görüşlerini duymak istiyorum yardımcı olabilecek bilgili var mı? Bu arada hileci oyuncunun ismi: Deadonair eğer denk gelirseniz o kişinin serverından çıkın sizinde zor durumda kalmanızı istemem :)
Eninde sonunda peşinizi bırakacak maximum 2 gün sürer.

Ben kiddions indirip god mode açıp önünde beklemiştim. Ardından sinirlenip çıktı. Ban da yemedim hesabım hala duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı