GTA 5'te olan toxic hileci

Boşuna yazarak zaman harcamışsın bence ona da sanada bir şey olmaz iyi yapmış eğlenmiş işte çocukcağız.

Yok canım ne eğlenmesi memleketi kurtardı memlekete söven fetöcüye geyta beyş ayarı CCC

Sana bir video atayım onu izle sıkıntı olmuyor ben kullanıyorum

Bana da atabilir misiniz?

GTA Online ve RDR Online de uzun zamandır kullandık 4 kişi. Hiçbir şey olmadı.

Teşekkürler deneyeceğim umarım perma yemem cidden kriz geçirip ağlarım

Teşekkürler deneyeceğim umarım perma yemem cidden kriz geçirip ağlarım
Dediğim gibi ben yemedim zaten bu startup.meta dosyası yıllardır olan bir dosya. Yaptığı tek şey bu dosyayı kullananlar dışında lobiye başkalarının gelmesini engelleme (Hilelerde dahil). Dosyanın içinde şifre koyma var. O şifreyi kiminle paylaşırsanız sadece onlar gelebilir.

Olayı kısaca anlatayim dün GTA Online da bir hacker geldi (Türk) 2 dakika boyunca durmadan bizi patlattı sinirim bozuldu şahısa birkaç küfür ettim ertesi gün yani bugün oyuna girdiğimde küfür ettiğim kişi değil başka bir kişi denk geldi sözde kişinin memleketine sövmüşüm bana taktı ve oyundan attı gene girdim ve her girdiğimde beni atmaya başladı ismimi değiştirdim benimle dalga geçip ID mi aldığını söyledi ondan kaçamazmışım hesabımda çok emek var en son hile açtığımda banlanmıştım hileye tövbe ettim sabah akşam oyunda para kastım hesabı bırakmak istemiyorum Rockstar Support'a yazdım ama sizinde görüşlerini duymak istiyorum yardımcı olabilecek bilgili var mı? Bu arada hileci oyuncunun ismi: DeadOnAir eğer denk gelirseniz o kişinin serverından çıkın sizinde zor durumda kalmanızı istemem :)

Neyse gençler adamlar aslında benim küfür ettiğimi görüp beni toxic sanmışlar anlaştık sorunu çözdük

Geri
Yukarı