GTA 5'te Para hilesi kullanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ata Gülmez

Hectopat
Katılım
5 Ocak 2019
Mesajlar
97
Çözümler
1
Yaklaşık 2 yıldır oynuyorum ama çok zor ilerleniyor. Sadece 2 araba, ev ve şirketim var. Bankada da 500 bin var. Aklımda para hilesi yapıp hemen programı silmek var. Ban yeme ihtimalim ne kadardır?


-Böyle Kötü bir konu açmak istemezdim (hile) ama gerçekten pahalılık canıma tak etti.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Xesstiano

Kilopat
Katılım
13 Ağustos 2015
Mesajlar
649
Çözümler
3
Kendin yaparsan ban yeme ihtimalin çok yüksek. Trainer kullanırsan kesin yersin. Başkasına yaptır. Ben zamanında 5 TL'ye 500M para ve 200 LvL hilesi yaptırmıştım ve hala sıkıntı çıkmadı.
 

Pentium G4560

Hectopat
Katılım
1 Aralık 2018
Mesajlar
640
Çözümler
9
Öncelikle güncel bir hile bulman lazım. Youtube da bunun için video çeken çok fazla yabancı oyuncu var sürekli yeni hileler çıkıyor. Sonrasında yalnız kalmalısın. Sadece arkadaş davetiyle başka insanları çağırabileceğin özel server'a girersen orada yapabilirsin veya public sunucuda tek başına kalma taktiği var. 20 30 kişinin olduğu bir server'da tek başına kalma taktiğini uygulayarak orada da yapabilirsin. Bunun videosu da Youtube da var. Para olarakta 10 milyon sanırım önerilendi, fazlasını yapma. Yalnız olman en önemli husus ben daha önce çok yaptım ve ban yemedim. Level hilesini de abartmaman önemli. Hileyi yaptıktan sonra programı bilgisayarından sil. Ban yiyeceğini düşünmüyorum. Daha önce hiç ban yemediysen zaten ilkini 1 hafta atacaklardır problem değil bu. Ban yemeyeceğin konusunda kefil olamam tabiki ama ben anlattığım şekilde yaptım ve ban yemedim.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı