GTA 5'te tek kalma taktiği yaparsam ban yer miyim?

The_TURK_TR

Zeptopat
Gta 5 serverda tek kalma taktiği varmış deneyevektim de şimdi Bunker görevi yaparsam ban yermiyim? Çünkü hile gibi oluyo normalde herkese bildirim geliyo Business Battle diye tek kalırsam ban yiyebilirim diye korkuyorum. Ban yer miyim? Bilen varsa lütfen yazabilir mi?

imnotagamer

Hectopat
Gta 5 serverda tek kalma taktiği varmış deneyevektim de şimdi Bunker görevi yaparsam ban yermiyim? Çünkü hile gibi oluyo normalde herkese bildirim geliyo Business Battle diye tek kalırsam ban yiyebilirim diye korkuyorum. Ban yer miyim? Bilen varsa lütfen yazabilir mi?
Biraz haritada takıl, zamanla tek kalırsın. Tek kalırsan Bunker'da NPC'ler saldırabilir sana ama.

ZippoTurkey

Hectopat
Yer
İstanbul
O kadar hileci varken sana sıra gelir mi diye düşünüyorum. Bence gelmez 😂

Alm06

Hectopat
Yer
Ankara
Hileciler banlanmıyor sanamı bakacaklar. Helalden 110 seviye oldum ama Epic Games'in ben........

Fahri6806s

Centipat
GTA 5 serverda tek kalma taktiği varmış deneyevektim de şimdi Bunker görevi yaparsam ban yer miyim? Çünkü hile gibi oluyor normalde herkese bildirim geliyor Business Battle diye tek kalırsam ban yiyebilirim diye korkuyorum. Ban yer miyim? Bilen varsa lütfen yazabilir mi?

Görev yöneticisinden kaynak izleyiciye gir GTA 5'e sağ tıkla işlemi askıya alde 5-10 saniye sonra işlemi sürdür de tek kalıyorsun

Yukarı