GTA 6 Youtube Seçeneklerinde

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Az önce Youtube kanalıma video yüklerken oyun kategorisinde "Grand Theft Auto" yazıp GTA 5´i ararken alt kısımda GTA 6 yazdığını gördüm. Bu kullanıcılar tarafından eklenebilen bir şey mi yoksa GTA 6´nın duyurulacağının bir tasdikcisi mi? Tamamen konuyla alakam olmadığından soruyorum. İlgili seçenek ekte var;

1586269514998.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen günlerde Micheal ve Franklin’i seslendiren elemanlar İnstagram canlı yayında yalanladılar bu haberi. “GTA VI’da zaten siz olmazsınız, GTA VI olsa siz nereden bileceksiniz?” diye düşündüm, o ayrı 😂

Fragmanı patlatsınlar sonra konsollara çıkartırlar. Birkaç sene sonra PC'ye de gelir elbet. Tabii PC'ye gelene kadar konsollarda hikaye modundan ziyade online modunu dahi yalayıp yutarlar, oyunun kaldırımdaki izlerine kadar her şeyini ezberleyip bitirirler. Yetmezmiş gibi spoiler de verirler. (Seriye saygı duyup videolarının kapak görüntüsünü bile izlemeyenler var, onlar için çok zor bir durum.) Hatta Grand Theft Auto VII'yı beklemeye başlarlar.

Bu galiba Rockstar'ın kendi koymuş olduğu bir şey değil. Zaten GTA VI'nın çıkması en az 2021 o da fragman. GTA V gibi bir oyunu PS 5'e çıkartıp yepyeni güncellemelerle - şehir haritasıyla vs getirecekler daha.

Artı -2 Eksi

Geri
Yukarı