GTA 6'dan beklentileriniz neler?

Tek beklentim Amerika'da geçmesin artık yeter diyeceğim ama bu da imkansız gibi duruyor. SA'dan sonra doğru düzgün oynamışlığım yok. Bunun sebebi şehirlerin birbirine benzemesi. Ne kadar gerçekçi olursa olsun, eğer Amerika da geçer ise yine oynama hevesim gelmez.

Herkes o kadar çok şey bekliyor ki sonunun Half-Life 3 gibi olmasından korkuyorum.

Ama yine de beklediklerimi söylemem gerekirse;

1. yörüngesel olarak büyük bir açık dünya, modellenmiş olmasını beklememek gerekir tabii ama insan GTA 6 dediklerinde herkesin çok daha büyük bir açık dünya bekledikleri malum. En azından farklı kıtalar veya farklı milletlerin olması hoş olurdu.

Büyüklük beklentim çok fazla değil ama, en azından Amerika - Meksika - Kanada üçgeni etrafında güzel bir map ortaya çıkardı.

2. hikaye, sağlam bir hikaye.

3. roleplay seçeneklerini hikaye içinde yükseltmelerini bekliyorum açıkçası, mesela karakterimizin hikayesi belirli olabilir, ama iş yeri açabilir, bir hayat kurabilir ve bunu hikayeye entegre edebilmeliyiz.

Belki de diyalog seçenekleri bile gelebilir oyuna, birkaç haber vardı bu yönde.

4. araçlar, fiziklerin GTA 4 ve GTA 5 arası bir şey olması iyi olur, lisanslı araçlar olması da harika bir şey olur, mod olayından kurtulmuş oluruz.

Son isteğim ise aslında kişisel bir şey, açıkçası en azından aya gidebildiğimiz bir üs olsa, GTA içinde uzayı deneyimlesek bence harika olurdu 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı