GTA 6'dan beklentileriniz nelerdir?

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu eminim birçok kişi ben gibi dört gözle bekliyor. Sizce oyunun Vice City'de geçecek olması sizi mutlu etti mi? Yani ben sırf Vice City'e geri döneceğiz diye bile aşırı heyecanlanıyorum. Ayrıca Online tarafından beklentileriniz neler? Hikaye olarak kadın karakteri nasıl bir şey bekliyorsunuz? Ben ayrıca GTA 4 fizikleri ile istiyorum, oyunu yani sevmeyen de var, böyle fizikleri ama bence bayağı gerekli. Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060'da açabilmesi.

Umarım hocam yani açar açmasına da grafikler üst düzey mi orta düzey mi düşük düzey mi tartışılır tabii ne kadar zevk verir umarım orta - yüksek ayarlarda açılır.

Araba mekaniklerinin iyi olması, kişisel gelişime açık olması, para kazanma yollarının çeşitli olması ve grafikler tatmin etsin yeter.

Katılıyorum kişisel gelişim olarak GTA 4 gibi bir hataya düşmezler umarım.

Karman çorman bir GTA 5 grafikli Vice City çıkarıp bully gibi GTA'yı tozlu raflara kaldıracakları düşüncesindeyim.

Yok hocam ya Rockstar gibi şirketten bahsediyoruz.

Umarım hocam yani açar açmasına da grafikler üst düzey mi orta düzey mi düşük düzey mi tartışılır tabii ne kadar zevk verir umarım orta - yüksek ayarlarda açılır.

Katılıyorum kişisel gelişim olarak GTA 4 gibi bir hataya düşmezler umarım.

Yok hocam ya Rockstar gibi şirketten bahsediyoruz.
Bully serisini kim yaptı KİNGSEMİH?

Yeni konular

Geri
Yukarı