GTA 6'dan beklentileriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu eminim birçok kişi ben gibi dört gözle bekliyor. Sizce oyunun Vice City'de geçecek olması sizi mutlu etti mi? Yani ben sırf Vice City'e geri döneceğiz diye bile aşırı heyecanlanıyorum. Ayrıca Online tarafından beklentileriniz neler? Hikaye olarak kadın karakteri nasıl bir şey bekliyorsunuz? Ben ayrıca GTA 4 fizikleri ile istiyorum, oyunu yani sevmeyen de var, böyle fizikleri ama bence bayağı gerekli. Sizce?
Multiplayerin iyileştirilmesi.

Tommy Vercetti yi GTA 6 da görmeyi çok isterim baron olarak geri dönebilir. onun için görevler yapabiliriz tıpkı diaz de olduğu gibi.
Aynen öyle çok isterim.

3060 geleceğin 1050 Ti hocam kolay kolay eskimez.

PC donanımı hakkında pek bilgim olmasa da bugün için 1080p Ultra'da sorunsuz oynatıyor diye biliyorum. 2025'te falan çıksa oyun o döneme bitmez hemen.

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu eminim birçok kişi ben gibi dört gözle bekliyor. Sizce oyunun Vice City'de geçecek olması sizi mutlu etti mi? Yani ben sırf Vice City'e geri döneceğiz diye bile aşırı heyecanlanıyorum. Ayrıca Online tarafından beklentileriniz neler? Hikaye olarak kadın karakteri nasıl bir şey bekliyorsunuz? Ben ayrıca GTA 4 fizikleri ile istiyorum, oyunu yani sevmeyen de var, böyle fizikleri ama bence bayağı gerekli. Sizce?

Bence GTA 6 optimizasyonu olmayan bir oyun olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı