GTA 6'dan beklentileriniz nelerdir?

Şu anki GTA 5 haritasından çok daha büyük bir harita, çok daha fazla uçak çeşitliliği, araç sürme mekaniklerinin güzelleşmesi ve sosyal hayat. Oyunda NPC de olsa arkadaşlarımız, kız arkadaşımızın olması en çok istediğim şeyler. İnteraktif de olabilir bu son bahsettiğim olay.

Bunlar haricinde oyunun fiziği, hem online hem de single modda serbest dolaşırken etkileşime girebileceğimiz daha çok şey (binalara girme, restoran, market, araba yıkama, daha güzel striptiz kulübü)

Şu anki GTA 5 haritasından çok daha büyük bir harita, çok daha fazla uçak çeşitliliği, araç sürme mekaniklerinin güzelleşmesi ve sosyal hayat. Oyunda NPC de olsa arkadaşlarımız, kız arkadaşımızın olması en çok istediğim şeyler. İnteraktif de olabilir bu son bahsettiğim olay.

Bunlar haricinde oyunun fiziği, hem Online hem de Single modda serbest dolaşırken etkileşime girebileceğimiz daha çok şey (binalara girme, restoran, market, araba yıkama, daha güzel striptiz kulübü)

Mekanikler gelişir büyük ihtimalle ve zaten benim okuduğum haberlere göre binalara girme bayağı artacakmış ama hepsi mi olur bilemiyorum. Şahsen kız arkadaş meselesi hariç ben dediğiniz şeylerin olacağını düşünüyorum. Özellikle Miami'ye dönüyoruz ya striptiz coşar orada :)

Büyük ihtimal ışın izleme desteği ile gelir, stabil çalışsın yeterli. GTA 5 yaklaşık 10 senedir her çıkan konsola geldiği için çok ta bir şey beklememek lazım :D GTA 6 da böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum, ne de olsa yeni çıkan oyunların çoğu ışın izleme teknolojisini barındırıyor.

Orası öyle tabii ki hocam. Özellikle Miami gibi renkli bir şehre geri döneceğimiz için istiyorum.

Mekanikler gelişir büyük ihtimalle ve zaten benim okuduğum haberlere göre binalara girme bayağı artacakmış ama hepsi mi olur bilemiyorum. Şahsen kız arkadaş meselesi hariç ben dediğiniz şeylerin olacağını düşünüyorum. Özellikle Miami'ye dönüyoruz ya striptiz coşar orada :)

Orası öyle tabii ki hocam. Özellikle Miami gibi renkli bir şehre geri döneceğimiz için istiyorum.
Olamaaycak şey değil bence. Normal singleplayer modda mesela Franklin oynarken telefonla arayıp Michael ve Trevor'u çağırabiliyordun yanına. Bunu biraz daha geliştirip oyundaki belli başlı yerlerde tanıştığımız arkadaşlarımızla ilişkiler geliştirebiliriz. Singleplayer modda ayrıca striptiz kulübünden kızlarla tanışıp numaralarını alabiliyordun istediğin zaman buluşup evine gidiyordun. :D

Olamaaycak şey değil bence. Normal singleplayer modda mesela Franklin oynarken telefonla arayıp Michael ve Trevor'u çağırabiliyordun yanına. Bunu biraz daha geliştirip oyundaki belli başlı yerlerde tanıştığımız arkadaşlarımızla ilişkiler geliştirebiliriz. Singleplayer modda ayrıca striptiz kulübünden kızlarla tanışıp numaralarını alabiliyordun istediğin zaman buluşup evine gidiyordun. :D
Evet bunları ben de biliyorum dediğiniz gibi üstüne koyulması zor şeyler olmasa gerek .

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu eminim birçok kişi ben gibi dört gözle bekliyor. Sizce oyunun Vice City'de geçecek olması sizi mutlu etti mi? Yani ben sırf Vice City'e geri döneceğiz diye bile aşırı heyecanlanıyorum. Ayrıca Online tarafından beklentileriniz neler? Hikaye olarak kadın karakteri nasıl bir şey bekliyorsunuz? Ben ayrıca GTA 4 fizikleri ile istiyorum, oyunu yani sevmeyen de var, böyle fizikleri ama bence bayağı gerekli. Sizce?

Gelmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı