GTA 6'dan ne bekliyorsunuz?

UnSospiro

Decapat
Her ne kadar neredeyse 10 senedir beklenen bir oyun olsa da ben yeni GTA oyunun eskileri kadar etkileyici olacağını düşünmüyorum. Çünkü artık oyunlar her ne kadar iyi olursa olsun şaşırmıyoruz. GTA III, GTA 5 gibi oyunlarla yeni bir dönem başlattı Rockstar ama GTA 6 bence o kadar etkili olamayacak. Abi grafik mi istiyosun zibilyon tane oyun var. Oynanış mı istiyorsun o da var. Hikaye dersen GTA'dan iyi hikayesi olan oyunlar var. Burada Rockstar'ı diğer firmalardan bir adım öne çıkaran şey açık dünya olabilir en fazla. E ondan da bayacaksın bir süre sonra. Demek istediğim ben GTA 6'dan süper bir şey beklememe taraftarıyım. Siz ne bekliyorsunuz?

Benim beklentim ekran kartımın ve SSD'min bayılmamasıdır şimdilik. GTA V çıktığında hüsranla sadece modifiyeciye araba götürebiliyordum çünkü o zamanın iyi kartlarından olan 9800GT Vardı...

Her Türk gencinin oynayabilmesini diliyorum.
Ancak bu mümkün görünmüyor.
Hem fiyat bakımından hem sistem bakımından maalesef çok az bir kısmımız oynayabilecek gibi duruyor.

Her Türk gencinin oynayabilmesini diliyorum.
Ancak bu mümkün görünmüyor.
Hem fiyat bakımından hem sistem bakımından maalesef çok az bir kısmımız oynayabilecek gibi duruyor.

Ne zaman cikar bilemem ama FSR ve DLSS var bari dusuk ayar icin oynatsin. Bence su an ortalama bir sistem oynatir 5 yil sonra cikmazsa.

Ne zaman cikar bilemem ama FSR ve DLSS var bari dusuk ayar icin oynatsin. Bence su an ortalama bir sistem oynatir 5 yil sonra cikmazsa.
Ben şahsen hiçbir oyunu 30-40 FPS oynamak istemem.
GTA 5 i iyi bir sistem toplayabildiğimde oynamıştım.
Eğer dediğim gibi sistem gereksinimleri yüksek olursa 30-40 fps oynayıp kafayı yiyeceğime daha sonra oynarım.
Umarım dediğin gibi geç çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı