GTA 6'nın yeni geliştirilmeye başlanması

Orası doğruda 7 yıl bekledik konsollara çıkartmak istiyorlar yeni konsollar çıkana kadar bekliceğiz. Bence şu an kapalı betada oyun çalışanlar zaten karantinada evde oynayıp hataları ufak ufak düzeltip birbirlerine gönderiyorlar düzelttikleri hataları. Not: Benim fikrim.

Hocam orasına ben de katılıyorum zaten, sadece çıkış tarihinin şimdi olacağını düşünmüyorum. Yoksa oyun illaki yapılmıştır bir kısmı.

Bence oyunu yeni konsollarla çıkartırlar ama multiplayersız 1 yıla falanda multiyi getirirler ya da ikisini beraber sunabilir ya da ikisini ayrı ayrı Single için atıyorum 600 TL multi için 400 TL şeklinde de olabilir.
Çünkü bu korona en az 5-6 ay boyunca devam eder Rockstar'ın bu 5-6 ayı çok iyi değerlendirmesi lazım. Umarım bu zamanı değerlendiriyorlardır.
Ya cümleleri düzelt diyorum nokta koymuyor satır sonlarına sonra ban atıyorsunuz çok adeletsizsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı