GTA 6'yı sızdıran kişiye ne söylemek istersiniz?

OverRar00

Picopat
Biliyorsunuz ki geçtiğimiz zaman içinde GTA 6 sızdırılan görüntüler adı altında bir sürü video ve ekran görüntüsü paylaşıldı. Bazıları bu GTA 5 olmuş sadece fizik motoru gelişmiş dedi. Bazıları ise ulan hayallerimizi yıktın şeklinde paylaşımlarda bulundu. Arkadaşlar sakin olun oyun daha bitmedi bile ve resimler ile videolardan görüldüğü gibi GTA 6 olarak varsayalım Rockstar bu işe 4-5 yıl içinde başlamış yani kısa bir süre bu ve adamlar artık baydı bitirelim demişler eminim ki güzel bir şey çıkacaktır fakat bu sızdıran arkadaşı ben fazla yaşatacaklarını da sanmıyorum.

Benim söylemek istediğim şey de yukarıdaki yorumu yapanlar ile aynı hayallerimizi yıktın be adam. Niye paylaşıyorsun? Çıksın da öyle görelim.😅

Spoilerlar benim zevkimi bozmuyor. Aksine çıkmasını daha çok istiyorum, bence çok güzel gözüküyor.

Ama sızdırması oyunda emeği geçenlere büyük haksızlık. Rockstar'dan atılan birinin sızdırdığı falan söyleniyor, kendini haklı duruma getirebileceğini düşünüp tüm emek verenlerin emekleriyle oynamış oluyor. Yanlış yapmış.

Bu eleman yakalanacak eninde sonunda, milletin emeğine harcadığı zamanına saygısızlıktan başka bir şey değil bu yaptığı. Oyun bitmiş gibi tüm gün grafik hakkında konuşanlar da ayrı komedi.
Sorma la adamlar kötü olmuş diye kafayı yediler. Bence GTA 5 gibi bir oyun daha gelişmiş şekilde geliyor.

Sorma la adamlar kötü olmuş diye kafayı yediler. Bence GTA 5 gibi bir oyun daha gelişmiş şekilde geliyor.
Soru sormak yerine bir şeyi araştırmadan etmeden konuşmayı, laf atmayı seviyoruz millet olarak o yüzden kimseye laf anlatamazsın. GTA'ların her bir oyunu bir öncekinin modifiye edilmiş hali olarak çıkıyor elbette 5'ten daha iyi bir oyun olacak ama bugün olan sızdırma olayı yüzünden baya bir erteleneceğini düşünüyorum.

Soru sormak yerine bir şeyi araştırmadan etmeden konuşmayı, laf atmayı seviyoruz millet olarak o yüzden kimseye laf anlatamazsın. GTA'ların her bir oyunu bir öncekinin modifiye edilmiş hali olarak çıkıyor elbette 5'ten daha iyi bir oyun olacak ama bugün olan sızdırma olayı yüzünden baya bir erteleneceğini düşünüyorum.
Camia hep öyle düşünüyor. Şuan insanları bir araya toplayan değerli oyunlar yok ortada. Eskiden gta 5 meetingleri düzenledik klanlar vardı. Zevkliydi. Şimdi fivem rp falan. Tekrardan o günlere dönmek iyi olur bir an önce çıksa artık diye düşünürken bu olay üzücü. Yani zaten olacaktı. Take2 bunları kaldırarak bunları doğruladı.

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz zaman içinde GTA 6 sızdırılan görüntüler adı altında bir sürü video ve ekran görüntüsü paylaşıldı. Bazıları bu GTA 5 olmuş sadece fizik motoru gelişmiş dedi. Bazıları ise ulan hayallerimizi yıktın şeklinde paylaşımlarda bulundu. Arkadaşlar sakin olun oyun daha bitmedi bile ve resimler ile videolardan görüldüğü gibi GTA 6 olarak varsayalım Rockstar bu işe 4-5 yıl içinde başlamış yani kısa bir süre bu ve adamlar artık baydı bitirelim demişler eminim ki güzel bir şey çıkacaktır fakat bu sızdıran arkadaşı ben fazla yaşatacaklarını da sanmıyorum.

Benim söylemek istediğim şey de yukarıdaki yorumu yapanlar ile aynı hayallerimizi yıktın be adam. Niye paylaşıyorsun? Çıksın da öyle görelim.😅
Sızdığı için millet eleştirdi, oyun eleştirildiği içinde daha çok geliştirmek isteyecek Rockstar Games o yüzden sızdıran kişiyi teşekkür edebilirim. Eğer böyle bir şey olursa daha geç çıkaracaklar oyunu tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı