GTA Cayo Perico için prep önerisi

Giriş aracı olarak Kosatka, giriş olarak su altı tüneli, villadan ana kapıdan çık susturucu kesinlikle kullan kaçış olarak da main dock iyidir ortalarda villaya yakın sol tarafda olan liman sanırm. Tamamen sessizce bitirebilirsin.

Giriş aracı olarak Kosatka, giriş olarak su altı tüneli, villadan ana kapıdan çık susturucu kesinlikle kullan kaçış olarak da main dock iyidir ortalarda villaya yakın sol tarafda olan liman sanırm. Tamamen sessizce bitirebilirsin.
Hocam ben arkadaşlarımla kaç kez soygunu yaptım hiç sessizce bitiremedim nedense her defasında böyle oldu.

Giriş aracı olarak kosatka, giriş olarak su altı Tune'li, villadan ana kapıdan çık susturucu kesinlikle kullan kaçış olarak da main dock iyidir ortalarda villaya yakın sol tarafda olan liman sanırm. Tamamen sessizce bitirebilirsin.

Şu an yanlışlıkla warehause gidilen yeri yapıyorum laptopla şifre kırıyoruz sorun olur mu?

Final değil hocam prep.

Yeni konular

Geri
Yukarı