GTA Definitive Edition rezaleti

BadGamer

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Meslek
Mod Yapımcısı/Öğrenci/Spastik İguana ve Terliksi Hayvan Ticaretçisi
Biliyorum muhabbet biteli çok uzun zaman oldu ama, oyunu indirdim merak edip. Oyun adeta veri çöplüğü. Oyunda animasyon kıtlığı var resmen. Yapay zeka harika zaten. Herifi kovalıyorum, adam düzgün koşamıyor. Araba sürüşleri çok dandik. Yani o kadar sıkıntılı ki oynayamadım oyunu. Görev bile yapamadım. Arabalar önüme kırıyor, yayalar sapıtıyor. Kamera hareketleri kanser ediyor. Grafikler zaten çöp. Çok sinirliyim ve içimi dökmek istedim. Siz oyunu beğendiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafiklerin ufak tefek güzelleştirilmesi dışında kötü, optimizasyonu da berbat zaten, en iyi sistemde bile adam gibi oynanmıyor. İlk oyunlarla nostalji yapmak bin kat daha iyi.

Kötü ama eski hali de kötüydü yani yapay zeka, sürüşler, kamera vb. çok az dokunuldu. Optimizasyonu çok sıkıntılı bu halinin, 100 yıllık oyunu remake yerine definitive yapınca o da çöp kalıyor.
Evet kesinlikle GTA Trilogy'nin Mafia 1 gibi bir remake'a ihtiyacı vardı.

Evet kesinlikle GTA Trilogy'nin Mafia 1 gibi bir remake'a ihtiyacı vardı.

Resident Evil ile yaşıt oyunlar baktığında, Capcom mis gibi remake yaptı hepsini taş gibi oyunlar oldular. Ben bunları 3300X ve 6600 XT sistemle oynayamadım 60 FPS altına düşüyordu hiç mi test etmemişler çıkarırken anlamadım.

Resident Evil ile yaşıt oyunlar baktığında, Capcom mis gibi remake yaptı hepsini taş gibi oyunlar oldular. Ben bunları 3300X ve 6600 XT sistemle oynayamadım 60 FPS altına düşüyordu hiç mi test etmemişler çıkarırken anlamadım.

Hem FPS düşüyor hem de gerekçe yok, oyun resmen çizgi filme dönmüştü. Oynama gereği bile duymadım, YouTube'da bir iki video izlemem yetti. Arabalar vs. animasyon filmi gibi. Orijinal oyunlar daha ciddi görünüyor yani.

Mesela GTA5'de polislerle çatışırken aldığım heyecanın binde birini alamıyorum.

Rockstar Games kendi yapmamış orası ayrı ama bence denetlemeliydiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı