GTA III "Cannot find 640x480 video mode" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

RehSensei

Centipat
Öncelikle selamlar. Nostalji olsun diye Steam'dan GTA3, GTA VC ve GTA SA aldım. Fakat GTA SA harici diğer oyunlar başlıktaki hatayı veriyor.
Uyumluluktan 640x480 yapmayı denedim olmadı. Uyumluluk modunu da değiştirdim yine işe yaramadı. Yardımınıza ihtiyacım var.

GTA-III dosyasına sağ tıklayıp 'Özellikler' bölümüne git, bu bölümde Uyumluluk Modu'nun altında bulunan ve kapalı olan 'Bu programın çalıştıracağı uyumluluk modu' tikini etkinleştir, o bölüm açıldıktan sonra ok'a tıklayın ve Windows XP (Service Pack 2)'yi seçin ve Uygula'ya basarak kaydedin ve çıkın.

Sonucu bildirin.

GTA-III dosyasına sağ tıklayıp 'Özellikler' bölümüne git, bu bölümde Uyumluluk Modu'nun altında bulunan ve kapalı olan 'Bu programın çalıştıracağı uyumluluk modu' tikini etkinleştir, o bölüm açıldıktan sonra ok'a tıklayın ve Windows XP (Service Pack 2)'yi seçin ve Uygula'ya basarak kaydedin ve çıkın.

Sonucu bildirin.
Yine aynı hatayı verdi.

İnternet üzerinden biraz araştırma yaptım fakat aynı metodlar var, uyumluluk yerinde ki 'Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu' bölümü içerisinde ki tüm işletim sistemlerini teker teker deneyin, tek bildiğim bu.

Hepsini denedim ama sonuç hala aynı. Rockstar'ın eski oyunları PC de hep kronik sıkıntılı. Yapacak bir şey yok, iade edeceğim.
Merhabalar. Sorunu arkadaşımın yardımı ile çözdüm. Aynı sorunla karşılaşanlar için buyrun link;
bu dosyaları GTA III'ün içine attım ve oyun sorunsuz açıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı