Çözüldü GTA IV iCEnhancer 3.0 siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Memati_Baş

Decapat
Katılım
1 Ağustos 2018
Mesajlar
305
Çözümler
6
Yer
Vadinin içinde
Bu ENB'yi yükledim ama siyah ekran alıyorum. Çözümünüz var mı? Yüklemeden önce açılıyor bu arada ama ben bu ENB'yi beğendim, bununla oynamak istiyorum. Daha önceden kullandığım ENB anlamadığım bir sebepten bozuldu. Bende tüm dosyaları silip yeniden yükledim. Logo vs. gelmiyor. Siyah ekranda kalıyor sadece.
 
Çözüm
Yok artık. Neyse teşekkürler.
Sorunu çözdüm. Eğer aynı sorunu yani, ENB yükledikten sonra siyah ekran veya HUD/Radar kaybolması gibi sorunlar yaşarsanız, ekran kartı uygulamanıza gelin ve GTA IV için özel bir profil açın ve tüm kenar yumuşatma ayarlarını kapatın.

LAglace

Kilopat
Katılım
27 Ocak 2016
Mesajlar
1.808
Çözümler
7
O sürümde iCEnhancer modunun çalışıp çalışmadığını hatırlayamadım. Sanırım GTA 4 Complete Edition'da çalışmıyordu. Ben sırf o yüzden Steam versiyonunu normal, modlu oynamak için de korsan kullanıyorum. Başka ENB modlarını da denedin mi aynı problem oluşuyor mu diye? Mesela CryENB V3 deneyebilirsin.
 

LAglace

Kilopat
Katılım
27 Ocak 2016
Mesajlar
1.808
Çözümler
7
Zamanında bu ENB sorunlarıyla o kadar uğraştım ki bazen çalışıp bazen çalışmıyor, bazen çalışsa bile görüntü birbirine giriyordu. Sana tek önerebileceğim şey 1.0.7.0 versiyonunda tekrar denemen olacaktır.
 
KS
Memati_Baş

Memati_Baş

Decapat
Katılım
1 Ağustos 2018
Mesajlar
305
Çözümler
6
Yer
Vadinin içinde
Anlaşılan Steam sürümünde bir şey var. Galiba downgrade yapacağım. Çünkü bu da açılmadı. iCenhancer ile aynı şekilde siyah ekran verdi. Ama downgrade yapmak ta istemiyorum.
 
Yukarı