GTA IV İçin Türkçe Yama Dosyası Virüslü mü?

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Gtatr isimli siteden GTA IV: Complete Edition için Türkçe yama indirdim fakat kurduktan sonra virüs Total yapayım dedim ve bu sonuç ile karşılaştım. Bu siteden indirdiğim yama zaten RAR da değildi 4.5 MB boyutunda bir exe idi. Bu site güvenilir değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
virüslü dosya olarak bulduğu dinput8.dll dosyası. grafik ayarlarındaki 512 mb sorunu çözmek için. ben de gta 4 satın aldım tekrar, güncelleme yapınca 512 mb sorunu ortadan kalktığını söylediler ama bende durum aynı hala. mecbur dinput8.dll dosyası kullanmak zorundayım.

Yama kesinlikle virüslü değildir. Orada gözüken sonuçlar tamamen false flag. Bilinen ve düzgün çalışan antivirüs taramalarında bir sorun tespit edilmemiş zaten.

Test etmek isterseniz sandbox yazılımlarla test edebilirsiniz. Yamanın tek vasfı seçtiğiniz oyun klasörüne Türkçe metin dosyalarını atmak ve öncesinde orijinal metin dosyalarını yedeklemektir.

Hayır kullan bir şey olmaz.

Teşekkür ederim cevabin için.

Güvenemiyorsanız Türkçe yamayı kurduktan sonra Kaspersky ile tarama yapabilirsiniz.

Kaspersky kurulu değil ama kurar denerim tabii.

VirusTotal linkini atın.

Virüs Total Link buyur.

Virüslü dosya olarak bulduğu dinput8.dll dosyası. Grafik ayarlarındaki 512 MB sorunu çözmek için. Ben de GTA 4 satın aldım tekrar, güncelleme yapınca 512 MB sorunu ortadan kalktığını söylediler ama bende durum aynı hala. Mecbur dinput8.dll dosyası kullanmak zorundayım.

512 MB sorunu derken? Tam olarak 512 MB olayı nedir? Bu arada cevabin için teşekkürler.

Yama kesinlikle virüslü değildir. Orada gözüken sonuçlar tamamen false flag. Bilinen ve düzgün çalışan antivirüs taramalarında bir sorun tespit edilmemiş zaten.

Test etmek isterseniz sandbox yazılımlarla test edebilirsiniz. Yamanın tek vasfı seçtiğiniz oyun klasörüne Türkçe metin dosyalarını atmak ve öncesinde orijinal metin dosyalarını yedeklemektir.

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

512 MB sorununukendi yöntemimle çözdüm GTA IV dosya konumuna girin commandline diye bir not metin belgesi varsa girin yoksa oluşturun metin belgesini açtıktan sonra ise -availablevidmem 3500.0
bunu kopyalayıp metin belgesine yapıştırın sorun kaybolacak.

Hocam tekrar okudum, benim indirdiğim türkçe yama rar dosyası içindeydi. İçinde dinput8.dll dosyasını virüslü görüyordu. aynı siteden indirmiştim ben de. mesela benim ekran kartım hafızası 4 gb. ama gta 4 ekran kartımı 512 mb olarak görüyordu. ben de sorunu çözdüm.

Bu siteden yamayı yükledikten sonra YouTube geçmişine izlemediğim videolar çıkmaya başladı. Bir şekilde çözdüm şu anlık yok.

Geri
Yukarı