GTA IV Parlayan Grafik Sorunu

Mr.Acar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Türkiye/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1521878528
Dün GTA IV'e başlamak istedim. Oyunun ara sahnelerinde sanki termal ölçer bir cihazla oynuyormuşum gibi bir hata alıyorum.

Demek istediğim olay:
1.jpg

Oyun orijinal.

Sistemim:
  • Intel Core i3 6098P 3.6 GHz
  • Asus Expedition Nvidia GeForce GTX 1050 2GB OC 128Bit
  • Kingston HyperX Fury Black 8GB 2133MHz DDR4 RAM
  • WD Caviar Blue 3.5'' SATA 1 TB HDD + WD 3.5" 500 GB Caviar Green Intellipower HDD + 120 GB WD Green SSD
  • Frisby FC-8910G Kasa
  • Cooler Master MasterWatt 600W +80 PSU
  • Xigmatek TYR SD964B Kule Tipi Soğutucu

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum oyun orijinal mı? Takdir edersin ki GTA IV biraz sorunlu bir oyun. Bu gibi durumlar yaşayan birçok arkadaş var internette. İlk önerim orijinal değil ise satın alman. 2. olarak da oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin Steam'den aldıysan da kontrol ettirip eksik/hatalı dosya varsa onarabilirsin. Yine olmadı ise sana save dosyası göndereceğim(yasak değil ise) bende yine benzer bir sorunu (grafik bozulmalarından oyun oynanmıyordu) save dosyası yöntemi ile çözmüştüm. Tekrar olmazsa daha geniş araştıracağım ve sana döneceğim.

Ali Bey konuyu okumuyorsunuz.

Oyun dosya bütünlüğünü doğruladım, sorun devam ediyor. Oyunu şu an silip, tekrar yüklemek istemiyorum. Son çözüm olur.
Affedersiniz, acelem var biraz kusuruma bakmayın. Size save dosyası göndereceğim, ben de benzer bir sorunu dediğim gibi bu yöntemle çözmüştüm. Autosave'i de kapatmayı unutmayın.

https://drive.google.com/file/d/0B8Quoml6L2mrMGFONklMVWl2a0U/viewview
Öncelikle bunu oyunun ana klasörüne kopyalayın ve gerçeği ile değiştirin.

WWW.GTASAVEGAMES.COM

Ardından da bu save dosyasını save dosyalarının olduğu klasöre atıp oyunu çalıştırın.(Autosave'i kapatmayı unutmayın) Oyunun ilk görevinin save'i bu arada. Umarım çalışır, olmazsa daha detaylı araştırma yapacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı