Çözüldü GTA IV The Complete Edition Social Club ağ hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RRimes

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
AMD R7 240 4gb
İşlemci
İntel Core i5 760 2.80ghz
Oyunu Steam üzerinden satın aldım. Daha önceden Social Club hesabım olmadığı için Social Club internet sitesine girip üye olmaya çalıştığımda site açılmıyor. Oyuna girmeyi dendiğimde ise Social Club sayfası açılıyor ve bu hatayı alıyorum.

1653488874310.png

1653488816611.png

Telefondan mobil veriyi açıp siteye girebildim ve kayıt olabildim fakat Launcher'a girince oradaki email bölümüne kayıt olduğum e postayı yazında da aynı yazı çıkıyor.

Çözüm
Hocam teşekkür ederim yanıtın için güvenli internet korumasını nasıl devre dışı bırakabilirim

İnternet sağlayıcı servis ile iletişime geçip kapatabilirsiniz veya modem arayüzünden de kapatabilirsiniz.
Diğer bir yol ise internet sağlayıcınızın sitesinden üyeliğinizle giriş yaparakta kapatabilirsiniz.
Sorun internet bağlantınızla alakalı gibi gözükür. VPN veya proxy kullanarak Türkiye sunucularına bağlanıp deneyebilir misiniz?
İnternet sağlayıcınızda güvenli internet koruması var ise devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.

Sorun internet bağlantınızla alakalı gibi gözükür. VPN veya proxy kullanarak Türkiye sunucularına bağlanıp deneyebilir misiniz?
İnternet sağlayıcınızda güvenli internet koruması var ise devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.
hocam teşekkür ederim yanıtın için güvenli internet korumasını nasıl devre dışı bırakabilirim

Hocam teşekkür ederim yanıtın için güvenli internet korumasını nasıl devre dışı bırakabilirim

İnternet sağlayıcı servis ile iletişime geçip kapatabilirsiniz veya modem arayüzünden de kapatabilirsiniz.
Diğer bir yol ise internet sağlayıcınızın sitesinden üyeliğinizle giriş yaparakta kapatabilirsiniz.

Çözüm
Teşekkür ederim deneyeceğim

Sağ ol hocam güvenli interneti kapatıp modemi resleyince düzeldi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı