GTA IV Türkçe Yamada Türkçe Karakterler Gözükmüyor

DryreL

Kilopat
Yer
İstanbul/Köln
Daha fazla  
Meslek
Dijital Oyun Tasarımı
Grand Theft Auto IV Türkçe Yama (FINAL).exe'yi kurdum, 1.0.7.0'ı desteklediğini yazmasına rağmen bende bu şekilde oldu.

Oyun sürümü: 1.0.7.0

Çözümü nedir sizce?

gtaivturkceyamasorun.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var YouTube dan videolara baktığımda Türkçe karakterler gayet düzgün bir sorun yok ama bende de arkadaşın ki gibi karakterler gözükmüyor, hem 1.0.7.0 hem de 1.0.8.0 sürümleri de denedim aynı sıkıntı var.

Oyunu baştan silin yedek almadıysanız. Aşağıdaki linkten kurun bizzat ben kendim kullanıyorum.
O yama kuruluydu, böyle karakter sorunu var
1572036382918.png

Oyunu baştan silin yedek almadıysanız. Aşağıdaki linkten kurun bizzat ben kendim kullanıyorum.

Bu üç dosyayı upload eder misiniz?

1572076945206.png

Çözüldü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gençler bunda oluyor deniyin benimki şahsen oldu

Ufak bir bilgi vereyim, gta 4'ün mevcut yaması büyük ölçüde sallamasyon. Çeviren kişi çoğu yerde kafasına göre çevirmiş. Bir nevi cümleleri kendi kafasından uydurmuş. O yüzden yeniden çevirisi yapılıyor.

Ufak bir bilgi vereyim, gta 4'ün mevcut yaması büyük ölçüde sallamasyon. Çeviren kişi çoğu yerde kafasına göre çevirmiş. Bir nevi cümleleri kendi kafasından uydurmuş. O yüzden yeniden çevirisi yapılıyor.
Nerede yapılıyor yeniden çeviri link verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı