GTA IV vs. Watch Dogs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
9

999999

Ziyaretçi
Abi ya o kadar emeksiz saçma sapan bir oyunu reklam-promo disk- ilgi çekici videolar sayesinde çok büyüttüler elbet bi zaman patlayacaktı. :)

exper123

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Çok abartıyorsunuz. Sonuçta GTA'nın kaç serisi var ve artık oturmuş bir oyun. Ama Watch Dogs daha yeni çıktı. İleride yeni oyunu çıkarsa bu tarz sorunların aşılacağını düşünüyorum.

Bertingo

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırıkkale/Türkiye
@exper123 katılıyorum.
Yıllardır kendini kanıtlamış bir marka olan GTA ile yeni çıkmış bir IP'yi karşılaştırmak pek doğru olmaz üstelik iki oyunun da birbirine göre + ve -'leri var.
Şahsen GTA 5'de yapabildiğimiz şeyleri WD'de, WD'de yapabildiğimiz şeyleri GTA 5'de yapamıyoruz.

KS
9

999999

Ziyaretçi
Ben bu videoyu zaten wd>GTA diyen insanlar görsün diye paylaştım.

Hakan Gündoğan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
PC oyuncuları hem GTA V'ye tepkili olduğu için bu oyuna sarıldılar. Bence çok abartıldı. GTA V kalitesinde değil zaten.

KS
9

999999

Ziyaretçi
Ya zaten GTA5 pc'ye çıkmadığı için pc oyuncuları binevi kendini tatmin etme uğraşında. ( pc oyuncusuyum ) Watch dogs gibi sleeping dogs- saints row tarzı oyunlarda var neden bu kadar büyütülmedi ? Çünkü reklam yapılmadı Watch Dogs reklamda doruk noktasına ulaştı oyun çıkmadan en az 1500-2000 video internette vardı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı