Çözüldü GTA IV'te Niko sarhoş gibi yürüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

babmeraba

Picopat
Yer
erzurum
Daha fazla  
Merhaba, GTA 4'ü sık sık oynayan biriyim ama şu aralar şöyle bir sorunum var. Oyunu oynarken yolda yürüyorum, bir araba hafifçe çarpıyor ve Niko'yu kontrol edemiyorum, Niko sarhoş gibi yürüyor ve bir yere çarpana kadar devam ediyor. Bu sorun oyunun Euphoria adlı fızık motorunun bır sorunu mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O oyunun kendi özelliği, araba size çarptığında karakter dengesini kaybediyor ve yere düşüyor. :)
Sarhoş olmadığından emin misiniz? Gerçi oyunu çok oynuyorum demişsiniz, bara gidip sarhoş olabildiğinizi biliyorsunuzdur.

O oyunun kendi özelliği, araba size çarptığında karakter dengesini kaybediyor ve yere düşüyor. :)
Evet sonra düzeliyor. Araba dokundurunca birkaç saniyeliğine dengesini kaybediyor fakat uzun devam ediyorsa korsan olduğu için sıkıntı olabilir.

Artı -1 Eksi
Merhaba, GTA 4'ü sık sık oynayan biriyim ama şu aralar şöyle bir sorunum var. Oyunu oynarken yolda yürüyorum, bir araba hafifçe çarpıyor ve Niko'yu kontrol edemiyorum, Niko sarhoş gibi yürüyor ve bir yere çarpana kadar devam ediyor. Bu sorun oyunun Euphoria adlı fızık motorunun bır sorunu mu acaba?

Oyunun dengesinde araç çarptıktan sonrasını kastediyorsanız gayet normal. Onun dışında ekranda hafif blurluk varsa sarhoşsunuzdur. Eve gidip uyumanız gerekli diye biliyorum. Kız arkadaşıyla içip geldikten sonra uyumadan pek düzelmiyor diye biliyorum.

Evet sonra düzeliyor. Araba dokundurunca birkaç saniyeliğine dengesini kaybediyor fakat uzun devam ediyorsa korsan olduğu için sıkıntı olabilir.
Konu mesajını tekrar okuduğunuzda korsandaki durum olmadığı net bir şekilde anlaşılıyor. Arkadaş sadece araba çarptığında böyle oluyor diyor. :)

Oyunum orijinal 2015 de almışdım. Ve ekran sallanmıyor sadece niko sarhoş oluyor yere düşüp kalkınca geçiyor.
Hocam, o Niko sarhoş olduğu gibi oluyor fakat orada dengesini kaybediyor araba dokundurunca. O normal bir durum, benim oyunumda da öyle oluyor.
Oyunum orijinal. 2015'de almışdım. Ve ekran sallanmıyor, sadece Niko sarhoş oluyor yere düşüp kalkınca geçiyor.
Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı