GTA IV Online oynama

byhaha

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
PC Delisİ
Merhaba arkadaşlar.

Bende GTA IV var ama Online oynayamıyorum. Neden olabilir acaba? Hata veriyor yardım eder misiniz?

@Recep Baltaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunum orjinal.Hata bu.

Evet GFWL güncel normal oyunda sorun yok. Ama online girmek istesem resimdeki hata veriyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    185,1 KB · Görüntüleme: 779
Bir arkadaşa daha böyle sorun olmuştu ve çözülmüştü diye biliyorum. Hatta @Recep Baltaş uğraşıp yapmıştı.

Dipnot: Sanırım EFLC için çözüm yoluymuş bu.

[Çözüldü] GTA IV EFLC Games for windows live 800700e8 hatası

Arkadaşın bilgisayarına bağlanıp sorunu çözdüm.

• Sorunun nedeni: Güvenlik Duvarı engeline takılan EFLC.exe.
  • Çözüm: EFLC oynamak için EFLC'nin yüklü olduğu klasöre girip buradaki Launcher ile oyunu çalıştırmak gerek.

1. EFLC'nin yüklü olduğu klasöre giriyoruz ve LaunchEFLC.exe dosyasını çalıştırıyoruz.
  2. Bu esnada karşımıza bir Güvenlik Duvarı sorusu çıkıyor! Bu uyarıya kesinlikle tamam diyoruz!
  3. Daha sonra oyun açılınca GFWL update istiyor. Onu da yapıyoruz. Oyunu kapatınca update başlıyor ve bitiyor.
  4. Artık EFLC oynamak istediğinizde LaunchEFLC'nin masaüstüne bir kısayolunu atıyorsunuz ve oyunu böyle oynuyorsunuz. Ayrıca oyunun sürümü 1.1.2.0 olmalı.

Korsan kullanan arkadaşlar lütfen ben halen çözemedim mesajları atmasınlar. Oyun ben bu yazıyı yazarken Steam'de 6 dolara satılıyordu!

favicons
Save 80% on Grand Theft Auto IV: Complete Edition on Steam

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı