GTA Online amacı nedir?

Yeni başladıysan bir kaç tavsiye vereyim.

Arcadius business centerın önündeki evi al. Konum olarak çok iyi. Oyunun verdiği Turismo R ile hızlı bir şekilde yaparsın Heistini. Şirketlere ve cokain lock-uplara bulaşma. Bunkerında sürekli para işlet. belli bie miktar kazandıktan sonra sadece Research yaptır. 5 M kastıktan sonra strawberry nightclub ve terrorbyte al. Terrorbyte ile 10 görev yaptıktan sonra Opressor MK 2 alıp modifiye et. Bu araç her alanda sana kolaylık sağlar. Ek olarak istersen autoshop al direkt prime gaming ile. Onlan da çok hızlı para kasılıyor.

GTA Online'nin amacı tamamen kişinin ne yapmak istediğine bağlı. Arkadaşlarınla playlistler oluşturup sadece eğlence amaçlı takılabilirsin veya açık dünyada kaos çıkarıp diğer oyuncuları bezdirebilirsin. Şahsen ben gereksiz kaos çıkarmadan gelişmek üzerine oynuyorum. Arkadaşlarımla birbirimize yardım ederek işletmelerden para kazanıyoruz ve yeni işletmeler satın alıp gelirimizi iyice arttırıyoruz. Tabi paranın bir kısmını da eğlenceye harcıyoruz. Off-Road araçlar satın alıp arkadaşlarla dağ bayır dolaşmak veya altımıza Skyline, 350Z gibi arabaları çekip Hızlı ve Öfkeli moduna girmek güzel oluyor. Biz diğer oyunculara sebepsiz saldırmıyoruz ama bize sataşanlar olduğu zaman da savaş araçları devreye giriyor ve şehir bir süreliğine kıyamet yerine dönüyor. Bu arada arkadaşın yoksa onlinenin tadına tam varamıyorsun maalesef. Bu oyunda yapılabilecek neredeyse her şey arkadaşlarınla olduğunda çok daha eğlenceli oluyor.

Tek başına eğlenmen zor Online da güzel bir arkadaş ortamı olduktan sonra sadece şehirde gezmek bile eğlenceli oluyor heistler yarışlar görevler zevkli oluyor.

Geri
Yukarı