GTA Online bağımlılığından kurtulmak

RobinReyiz

Femtopat
Yer
Rize Çayeli
Arkadaşlar GTA Online'yi bir türlü bırakamıyorum. Beni RDR'den ayrı koydu. Başka oyunlar sarmıyor artık nedense. O kadar oynadım ki 2 haftada 36Milyon $ kastım. Bana bir oyun önerir misiniz? (GTA V kalitesinde bir oyun. Açık dünyası ondan daha iyi olan bir oyun. RDR hariç.)

ilkerowic

Centipat
Yer
Ankara
Helal olsun cidden. Sunuculara girerken 15 dakika beklemekten sıkılmadan oynuyorsanız siz bu oyunu koşturuyorsunuz demektir. :D

LAglace

Kilopat
Nasıl oluyor da sıkılmıyorsun? :D

1.9 TDI

Centipat
Yer
gizlice mazot çalıyor
Arkadaşlar GTA Online'yi bir türlü bırakamıyorum. Beni RDR'den ayrı koydu. Başka oyunlar sarmıyor artık nedense. O kadar oynadım ki 2 haftada 36Milyon $ kastım. Bana bir oyun önerir misiniz? (GTA V kalitesinde bir oyun. Açık dünyası ondan daha iyi olan bir oyun. RDR hariç.)
Başka oyunlarada alışmayı deneyince dengeleniyor.
Nasıl oluyor da sıkılmıyorsun? :D
Bende oynuyorum sıkılmıyorum. Ama heist preplerini yapmaya üşeniyorum.

Oner41

Centipat
Makaleler
1
GTA V'de roleplay olsa, roleplay sunucuları önerecektim. Ne yazık ki yok. Yani maalesef bir öneri yapamıyorum.

Fatih A

Centipat
Benim bilgisayarım kaldırmamaya başladı anca öyle bırakabildim. Eğer kaldırsa yine oynayacağım ama olmuyor. Bir de arkadaşlarınızla birlikte başka oyunlara yönelebilirsiniz. Onun dışında pek çözümü var mı bilmiyorum.

Yukarı