GTA Online banım hâlâ kalkmadı

priscilla

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Editör,Yazar
11 Temmuz günü GTA Online tarafından 1 ay geçici ban yemiştim. Malum oyunda para kasmak çok zor. Bende hile yapmıştım. Çok fazla sayıda bir para almadım trainer üzerinden 3milyon bir para aldım sırf hemen kosaktayı (denizaltı) alayım heist yaparım diye neyse sonra ban yedim. Bugün 11 Ağustos banım açılması lazım fakat öğlen 1 olmasına rağmen oyuna girdiğimde uyarı ekranı geliyor ve ban gözüküyor. 11 Ağustos'da bitecek diyor ama 11 Ağustostayız bilen varsa yazabilir mi? Ban yediğimiz saatte mi açılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal amerika saatine göre ban açılabilir, yalnız șöyle bir gerçek var eski hile koruma sistemiyle simdiki arasinda daglar kadar fark var anında ban atilabiliyor, geçmiște ileriye dönük hile yapanlar bu konuda șanslı.

Büyük ihtimal amerika saatine göre ban açılabilir, yalnız șöyle bir gerçek var eski hile koruma sistemiyle simdiki arasinda daglar kadar fark var anında ban atilabiliyor, geçmiște ileriye dönük hile yapanlar bu konuda șanslı.
Ban yediğin saatte açılıyor olabilir.
anladım ben saat 5 civarı yemiştim kosaktayı aldıktan sonra akşam yemeği yedim sonra tekrardan heycanla gtayı açınca ban yemiştim bekliycem olmadı rockstara bildiricem

300M aldım diye ban yemiştim ben. 2. ban olduğu için kalıcıydı. İlk banım gece 00.00'dan sonra açıldı.

anladım ben saat 5 civarı yemiştim kosaktayı aldıktan sonra akşam yemeği yedim sonra tekrardan heycanla gtayı açınca ban yemiştim bekliycem olmadı rockstara bildiricem
Eğer ki yine açılmazsa Rockstar bu konuda yardım edeceğini sanmıyorum bu konuda çok katı davranıyorlar.

Modcular gelsin tanklardan yapılmış robot ile dünyayı mahvetsin gece günüdüz zamanla oynasın herkesi patlatsın her yere yüzlerce araba spawnlasın. Biz para hilesi yapalım ban yiyelim mis gibi.

Geri
Yukarı