GTA Online could not be downloaded hatası

İşletim sistemi
Windows 10

rodya1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar GTA 5 için bir soru daha açmıştım ancak bir cevap alamadım. Neyse bugün GTA 5 oynarken Online girmeye karar verdim ancak VPN ile girerken "files required to play GTA Online could not be downloaded" hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games üzerinden. VPN Kaspersky'in secure connection VPN'si.

Epic üzerinden dosyaları doğrulatın. Ama önce VPN'i kapatıp girmeyi deneyebilirsin. Dosya doğrulama için. Epic Games'e gir, kütüphaneye gir, orada GTA 5'in yanında 3 nokta olmalı. Ona basınca orada dosyaları doğrula çıkacaktır.

Epic Games'ta oyunu açmadan önce GTA 5 yazan yerde 3 nokta yeri var. Orada doğrula seçeneğine tıklayın.
Bir de hangi VPN sormadım ben. Niye VPN'le giriyorsunuz ki anlamadım.

Pardon yanlış anlamışım kusura bakmayın. VPN ile girmemin sebebi sign in Rockstar sorunu için VPN açmadan Online giremiyorum.
Epic üzerinden dosyaları doğrulatın. Ama önce VPN'i kapatıp girmeyi deneyebilirsin. Dosya doğrulama için. Epic Games'e gir, kütüphaneye gir, orada GTA 5'in yanında 3 nokta olmalı. Ona basınca orada dosyaları doğrula çıkacaktır.

Şu anda doğruluyorum.
Epic Games'ta oyunu açmadan önce GTA 5 yazan yerde 3 nokta yeri var. Orada doğrula seçeneğine tıklayın.
Bir de hangi VPN sormadım ben. Niye VPN'le giriyorsunuz ki anlamadım.
Doğruladım Ancak Yine Aynı Hata Devam Ediyor

Doğruladım ancak sorun aynı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı