GTA Online hesap açınca 1 milyon geliyor mu?

Çok da beklemeyin 1M çok bir işiniz yaramaz. 1M alabileceginiz tek güzel şey şirket olur maze bank west.

Ki warehouse almadan onu da doğru düzgün kullanamazsınız ama criminal Enterprise ile beraber geliyor o da var zaten ama criminal Enterprise sadece işin kılıfı bir özelliği olan bir pack değil bu.

GTA 5'de birden fazla Online hesap oluşturunca hepsine o para geliyor mu?
Sanırım birden fazla hesap açıp hepsine gelen parayı tek hesaba aktarmak istiyorsunuz... Böyle bir hamle mümkün değil. Hesaplar arası para aktarımı bulunmamaktadır.

Birden fazla Online hesap derken?

Online'de birden fazla hesap açabiliyorsun.
Sanırım birden fazla hesap açıp hepsine gelen parayı tek hesaba aktarmak istiyorsunuz... Böyle bir hamle mümkün değil. Hesaplar arası para aktarımı bulunmamaktadır.

Hayır kardeşimle aynı hesapta oynuyoruz 2 ayrı Online karakteri oluşturduk ondan söyledim.
Birden fazla bir PC'de oynarsanız büyük ihtimalle IP ban yersiniz göze çarparsanız.

Tek PC'de oynuyoruz.

Hayır kardeşimle aynı hesapta oynuyoruz 2 ayrı Online karakteri oluşturduk ondan söyledim.
Hmm... Tam bilmiyorum ancak hesap tek bir Social Club hesabına bağlı olduğu için sadece 1 karaktere 1M gelme ihtimali bana çok göründü.

Dediğim gibi sadece tahmin.

Evet bazen arada 500000 dolar veriyor bede ofis şirket kıyafet warcokda bir tane ATM beleş şu an ev al 300 binlik filen hesit için tavisyem chet Engine ile para bas ben öğle yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı