GTA Online hile ile alınan silahlar silinir mi?

iAlp03

Decapat
Eskiden GTA V oynuyordum tabii eğlenmek için hileler yazmıştım. Araba silah vb.

Arabalar doğal olarak gitti ama silahlar hala envanterimde duruyor. Bunları silebilir miyim veya silmezsem oyuna herhangi bir etkisi olur mu hile yaptığım için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden GTA V oynuyordum tabii eğlenmek için hileler yazmıştım. Araba silah vb.

Arabalar doğal olarak gitti ama silahlar hala envanterimde duruyor. Bunları silebilir miyim veya silmezsem oyuna herhangi bir etkisi olur mu hile yaptığım için?

Ben Cheat Engine ile para hilesi yapmıştım 3 günde ban yemiştim belli olmaz Rockstar'ın işine.

Olmaz bende yapmıştım para, level vs. gitmemişti.

Ben ne kadar uğraşsam ban yedim nasıl ban yemeden Cheat Engine ile para hilesi yapabilirim az para basarakmı mesela az ve her gün para basmak ya da tek sefer büyük miktar yazmak. Biliyorum bu doğru değil ama iğrenç oyun yüzünden sadece adam öldürmek zevkimi arttırıyor ve heistler çok sıkıcı arkadaşım yok yabancılarla oynamak istemiyorum.

1600 lvl ve 300 milyon basmıştım 5-6 ay önce ban yemedim. Oyuna ayda 1 giriyorum ve tam bilmiyorum o yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Ben ne kadar uğraşsam ban yedim nasıl ban yemeden Cheat Engine ile para hilesi yapabilirim az para basarakmı mesela az ve her gün para basmak ya da tek sefer büyük miktar yazmak. Biliyorum bu doğru değil ama iğrenç oyun yüzünden sadece adam öldürmek zevkimi arttırıyor ve heistler çok sıkıcı arkadaşım yok yabancılarla oynamak istemiyorum.

Injector ve yeni çıkmış bir yazılım kullanmıştım ben.

Ben Cheat Engine ile para hilesi yapmıştım 3 günde ban yemiştim belli olmaz Rockstar'ın işine.
Online'da mı yapmıştın yoksa hikaye modunda mı?
Belli olmaz hocam fakat Online'da her hile girişiminde bulunan arkadaşım 1 ay yiyor. Hile yapıp düzeni bozmamanızı rica ederim.
Ben hikaye modunda yapmıştım o yüzden ban yiyeceğimi düşünmüyorum da ilerlemede birşeyler geçersiz sayılır falan belki diye korktum biraz online'da yapmam zaten hile.
1600 lvl ve 300 milyon basmıştım 5-6 ay önce ban yemedim. Oyuna ayda 1 giriyorum ve tam bilmiyorum o yüzden bir şey diyemeyeceğim.
Ben sadece silah,araba,güçlü yumruk gibi hileler yazmıştım cevap veren herkese teşekkürler.
Gta online'ı yanlışıkla yazmışım hikaye olacak o online daha başlamadım bile hikayede yaptım hileleri ona göre yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Ben story'de yaptım birşey olmaz sanırım ama eminde değilim.
Online. Hikaye modunda ban yeme diye bir şey yok için rahat olsun o kodlar Rockstar'ın kendi verdiği kodlar. Hatta istersen mod menü kur daha zevkli olur.
Anladım teşekkürler hikaye modunu bitirince modlarda kurmayı düşünüyordum da hikayeyle beraberde kullanılıyormu kullanırsam daha güzelmi olur sence?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı