GTA Online Hızlı Giriş Rehberi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA Online yükleme süresi

İki dakikada GTA Online dünyasına giriş yapmak için yapmanız gerekenleri bir araya getirdik. GTA Online çıktığından beri 9 dakikaları bulan açılış süresi ile kullanıcıları çileden çıkarıyordu. Nihayet geçtiğimiz günlerde bir geliştirici bu konuya el attı ve sorunun kaynağını tespit etti. Oyunu geliştiren Rockstar Games, kötü bir kod yazmış ve bu yüzden oyun açılırken aşırı işlemci […]

Devamı: GTA Online Hızlı Giriş Rehberi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

GTA Online’a daha da hızlı giriş için Rockstar Games Launcher’ı açıyoruz ve Settings kısmına giriyoruz.

Buradan GTA 5’in ayarlarını açıyoruz Launch Arguments kısmına geliyoruz.
Bende böyle bir kısım yok.

3 ay önce olmuştu bu olay ve deneyimlemek istedim ancak deneyimlemedim. Bayağı güzel oldu aslında. Uzun süredir GTA V oynamıyordum. Daha 1 hafta önce girdim GTA V Online'a 2 dk'dan bile hızı yükleniyor.

GTA Online yükleme süresi

İki dakikada GTA Online dünyasına giriş yapmak için yapmanız gerekenleri bir araya getirdik. GTA Online çıktığından beri 9 dakikaları bulan açılış süresi ile kullanıcıları çileden çıkarıyordu. Nihayet geçtiğimiz günlerde bir geliştirici bu konuya el attı ve sorunun kaynağını tespit etti. Oyunu geliştiren Rockstar Games, kötü bir kod yazmış ve bu yüzden oyun açılırken aşırı işlemci […]

Devamı: GTA Online Hızlı Giriş Rehberi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu haber sevindirdi.
Online girene kadar öğlen yemeği yiyordum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı